Cita informācija

Tvaicēšana mazgāšanas vietā ir viens no labākajiem veidiem, kā atsvaidzināt apģērbu, ja nav nepieciešama pilnīga mazgāšana. 7000 ProSteam® veļas mazgājamā mašīna var izmantot tvaika ciklu apģērba atsvaidzināšanai, patērējot vien 2 l ūdens vienā ciklā, labāk aprūpējot apģērbu.
*Iekšējā testēšana ar 1 kg veļu tvaika programmā, salīdzinot ar izsmalcināto apģērbu programmu.

Priekšrocības

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - LFR73964VE

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* KROKAS SAMAZINĀTAS AR STEAM REFRESH

Steam Refresh neitralizē aromātus* un samazina krokas, tostarp izsmalcinātam apģērbam, tikai 25 minūtēs. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet tvaika aromātu, piešķirot apģērbam tikko mazgātas veļas svaigumu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - LFR73964VE

UNIVERSALDOSE ATVILKTNE AKTIVIZĒ PODS® PAR 60% ĀTRĀK, LABĀKAI ĀTRAI UN AUKSTAI MAZGĀŠANAI*

UniversalDose ir unikāla atvilktne PODS® kapsulām, kas izmanto ūdens strūklu PODS® apvalka mīkstināšanai, pārduršanai un pilnīgai izšķīdināšanai atvilktnē, aktivizējot to par 60% efektīvāk nekā veļas nodalījumā. Uzlabojot traipu tīrīšanu aukstā ūdenī un ātrajos 1 stundas mazgāšanas režīmos.*

* Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30°C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - LFR73964VE

MIXLOAD 69 MINŪŠU CIKLS PIELĀGOJAS UN IETAUPA LAIKU

MixLoad 69 minūšu cikls pielāgo enerģiju, ņemot vērā veļas svaru, mazgājot ikdienas veļu. Tas mazgā veļu 30°C tikai 69 minūtēs. Nevainojams sniegums un tīrība jauktai veļai tikai 69 minūtēs.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - LFR73964VE

PRECISEWASH — PAR 40% MAZĀK LAIKA, ŪDENS UN ENERĢIJAS KATRĀ MAZGĀŠANAS REIZĒ

PreciseWash automātiski pielāgo enerģijas patēriņu un iestatījumus atkarībā no veļas svara. Tādējādi varat pielāgot ciklu, ietaupot enerģiju, laiku un ūdeni līdz pat 40%, mazgājot nelielu veļas daudzumu.*

* Iekšējā testēšana attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas patēriņu 30°C kokvilnas ciklā ar PreciseWash tehnoloģiju 1 kg veļas salīdzinājumā ar pilnu ielādi.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - LFR73964VE

Īpašā Care veļas tilpne ir vēl saudzīgāka pret jūsu apģērbu*

Care tilpne ļauj audumiem gludi slīdēt, pateicoties paceltajam, polterējumam līdzīgajam reljefam un optimizētām pacelšanas lāpstiņām. Plāna ūdens kārtiņa aptver tilpnes caurumiņus mazgāšanas laikā. Tādējādi audumu tiek aprūpēti vēl saudzīgāk.

*Iekšējā testēšana, salīdzinot Care veļas tilpni ar AEG ProTex veļas tilpni.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona