Cita informācija

Tvaicēšana mazgāšanas vietā ir viens no labākajiem veidiem, kā atsvaidzināt apģērbu, ja nav nepieciešama pilnīga mazgāšana. 7000 ProSteam® veļas mazgājamā mašīna var izmantot tvaika apstrādes ciklu apģērba atsvaidzināšanai, patērējot vien 2l ūdens vienā ciklā, saudzīgāk aprūpējot apģērbu.
*Iekšējā testēšana ar 1kg veļu tvaika programmā, salīdzinot ar delikātās veļas programmu.

Priekšrocības

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* KROKAS SAMAZINĀTAS AR STEAM REFRESH

Atsvaidzināšana ar tvaiku neitralizē aromātus* un samazina burzījumus, tostarp izsmalcinātam apģērbam, tikai 25 minūtēs. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet tvaika aromātu, piešķirot apģērbam tikko mazgātas veļas svaigumu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

UNIVERSALDOSE ATVILKTNE AKTIVIZĒ PODS® PAR 60% ĀTRĀK, LABĀKAI ĀTRAI UN AUKSTAI MAZGĀŠANAI*

UniversalDose ir unikāla atvilktne PODS® kapsulām, kas izmanto ūdens strūklu PODS® apvalka mīkstināšanai, pārduršanai un pilnīgai izšķīdināšanai atvilktnē, aktivizējot to par 60% efektīvāk nekā veļas nodalījumā. Uzlabojot traipu tīrīšanu aukstā ūdenī un ātrajos 1 stundas mazgāšanas režīmos.*

* Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30°C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā

MIXLOAD 69 MINŪŠU CIKLS PIELĀGOJAS UN IETAUPA LAIKU

MixLoad 69 minūšu cikls pielāgo enerģiju, ņemot vērā veļas svaru, mazgājot ikdienas veļu. Tas mazgā veļu 30°C tikai 69 minūtēs. Nevainojams sniegums un tīrība jauktai veļai tikai 69 minūtēs.

PRECISEWASH — LĪDZ 40% MAZĀKS LAIKA, ŪDENS UN ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ KATRĀ MAZGĀŠANAS REIZĒ

PreciseWash automātiski pielāgo enerģijas patēriņu un iestatījumus atkarībā no veļas svara. Tādējādi varat pielāgot ciklu, ietaupot enerģiju, laiku un ūdeni līdz pat 40%, mazgājot nelielu veļas daudzumu.*

* Iekšējā testēšana attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas patēriņu 30°C kokvilnas ciklā ar PreciseWash tehnoloģiju 1 kg veļas salīdzinājumā ar pilnu ielādi.

Īpašā Care veļas tilpne ir vēl saudzīgāka pret jūsu apģērbu*

Care tilpne ļauj audumiem gludi slīdēt, pateicoties paceltajam, polterējumam līdzīgajam reljefam un optimizētām pacelšanas lāpstiņām. Plāna ūdens kārtiņa aptver tilpnes caurumiņus mazgāšanas laikā. Tādējādi audumu tiek aprūpēti vēl saudzīgāk.

*Iekšējā testēšana, salīdzinot Care veļas tilpni ar AEG ProTex veļas tilpni.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels