Cita informācija

Izcils sniegums mazāk par stundu ar progr. ÖKOPower. Optimizēta ikdienas iecienītākajiem apģērbiem, programma rūpīgi izmazgā jauktu veļu tikai 59 min. Mūsu unikālā iepriekš sajaukšanas tehnoloģija nodrošina efektīvu tīrīšanu zemākās temperatūrās. Izcilai kopšanai ar mazāku enerģijas patēriņu.

Priekšrocības

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FNC68S

Rūpīga aprūpe ātrāk. Ar programmu ÖKOPower

ÖKOPower ir ikdienas mazgāšanas programma, kas sniedz visu, kas jums nepieciešams. Izmazgājiet drēbes tikai 59 min., panākot lieliskus rezultātus un patērējot mazāk enerģijas. Tā ir ideāla programma ikdienas lietošanai, neatsakoties no veiktspējas vai ilgtspējas. Tā ir rūpīga aprūpe ātrāk.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FNC68S

Šķiedru aizsardzība ar ÖKOMix tehnoloģiju

Ar ÖKOMix viss veļas mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja daudzums tiek iepriekš sajaukts ar ūdeni, izšķīstot un aktivizējoties, pirms tie nonāk veļas tilpnē. Pasaulē pirmā veļas mazgājamo mašīnu tehnoloģija, kas vienmērīgi izkliedē mazgāšanas līdzekļus un mīkstinātāju, lai tie gādātu par katru šķiedru.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FNC68S

Rūpes par apģērbu. Ietaupa ūdeni un enerģiju

ProSense technology® automātiski nosver ievietotās drēbes, lai izveidotu individuāli piemērotu ciklu. Sensori precīzi regulē mazgāšanas laiku, nodrošinot optimālu katra apģērba mazgāšanu. Jūsu veļa katru reizi jutīsies svaiga un jauna, turklāt jūs ietaupīsiet arī ūdeni un enerģiju.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FNC68S

RETĀKA GLUDINĀŠANA. SVAIGĀKS APĢĒRBS

Šīs AEG veļas mazgājamās mašīnas izmanto tvaiku kā ātru un ērtu saburzījušos drēbju atsvaidzināšanas veidu, lai tās uzreiz varētu valkāt. Īsās un maigās tvaika programmas droši likvidē aromātus un samazina krokas sausās drēbēs. Kā arī jūs varat pabeigt mazgāšanas ciklu ar saudzīgu tvaika režīmu, lai drēbes gandrīz pavisam nebūtu jāgludina.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FNC68S

ÖKOINVERTER, ZEMĀKAIS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ

Energoefektīvais ÖKOInverter fāzu motors piedāvā visaugstāko efektivitāti un izturību, kā arī nodrošina izcilu mazgāšanas kvalitāti, neatkarīgi no izvēlētās programmas.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels