Cita informācija

Izcils sniegums mazāk par stundu ar progr. ÖKOPower. Optimizēta ikdienas iecienītākajiem apģērbiem, programma rūpīgi izmazgā jauktu veļu tikai 59 min. Mūsu unikālā iepriekš sajaukšanas tehnoloģija nodrošina efektīvu tīrīšanu zemākās temperatūrās. Izcilai kopšanai ar mazāku enerģijas patēriņu.

Priekšrocības

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FBC69ASA

Rūpīga aprūpe ātrāk. Ar programmu ÖKOPower

ÖKOPower ir ikdienas mazgāšanas programma, kas sniedz visu, kas jums nepieciešams. Izmazgājiet drēbes tikai 59 min., panākot lieliskus rezultātus un patērējot mazāk enerģijas. Tā ir ideāla programma ikdienas lietošanai, neatsakoties no veiktspējas vai ilgtspējas. Tā ir rūpīga aprūpe ātrāk.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FBC69ASA

Klasiski kokvilnas izstrādājumi kalpos ilgstoši. Ar AutoDose

AutoDose viedie sensori aprēķina precīzu mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja daudzumu, pasargājot drēbes no agrīnas novecošanas, kas rodas, tās pārmazgājot. Klasiskie kokvilnas apģērbi neplīsīs trīs reizes ilgāk. *piemērojot spēku kokvilnai, kas mazgāta 30° temperatūrā, izmantojot automātisko dozēšanu, 30 mazgāšanas reizes ar AEG, salīdzinot ar 10 mazgāšanas reizēm konkurentu mašīnā.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FBC69ASA

Nākamās paaudzes veļas mazgāšana. Ar My AEG Care lietotni

Izbaudiet individuālu kopšanu, pievienojot veļas mazgāšanas ierīces lietotnei My AEG Care. Un izmantojiet AEG zināšanas no jebkuras vietas. Attāli iestatiet pielāgotas programmas, gūstiet cikla rekomendācijas saviem tērpiem un saņemiet paziņojumus, kad veļa ir gatava. Individuāla veļas kopšana pieskāriena attālumā.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FBC69ASA

RETĀKA GLUDINĀŠANA. SVAIGĀKS APĢĒRBS

Šīs AEG veļas mazgājamās mašīnas izmanto tvaiku kā ātru un ērtu saburzījušos drēbju atsvaidzināšanas veidu, lai tās uzreiz varētu valkāt. Īsās un maigās tvaika programmas droši likvidē aromātus un samazina krokas sausās drēbēs. Kā arī jūs varat pabeigt mazgāšanas ciklu ar saudzīgu tvaika režīmu, lai drēbes gandrīz pavisam nebūtu jāgludina.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FBC69ASA

Šķiedru aizsardzība ar ÖKOMix tehnoloģiju

Ar ÖKOMix viss veļas mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja daudzums tiek iepriekš sajaukts ar ūdeni, izšķīstot un aktivizējoties, pirms tie nonāk veļas tilpnē. Pasaulē pirmā veļas mazgājamo mašīnu tehnoloģija, kas vienmērīgi izkliedē mazgāšanas līdzekļus un mīkstinātāju, lai tie gādātu par katru šķiedru.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels