Cita informācija

Cepeškrāsnī 8000 AssistedCooking ir integrēta recepšu kolekcija, kas ļauj viegli un precīzi pagatavot jebkuru maltīti. Ir arī zonde, kura, ievietojot to pārtikas produktā, analizē iekšējo temperatūru. Pastāvīgi un uzticami rezultāti katrai maltītei.

Priekšrocības

AssistedCooking — iegūstiet nevainojamu garšu katru reizi

Vienalga, vai salds vai sāļš, iegūstiet garšu, ko izbaudāt katru reizi, izmantojot AssistedCooking. Digitālais gatavošanas palīgs, kurā vienkārši izvēlaties maltīti, kuru gatavojat, un tas izvēlas optimālos iestatījumus, lai jūsu ēdiens būtu pagatavots nevainojami.

AEG - Cepeškrāsns - BPE742380M

Gatavojiet atbilstoši savai gaumei, katru reizi

Precīzi izmērot ēdiena iekšējo temperatūru, pārtikas sensors informē jūs, kad jūsu gaļa ir asiņaina, vidēji izcepta vai labi izcepta. Turklāt tas ļauj arī pagatavot zivis un dārzeņus tieši tā, kā jums tie garšo.

Intuitīva gatavošana cepeškrāsnī. Ar EXCite skārienjutīgo displeju

EXCite skārienjutīgais displejs sniedz piekļuvi dažādām cepeškrāsns funkcijām, kas pielāgotas visu veidu ēdieniem. Tāpat tas ļauj ērsti pielāgot cepeškrāsns temperatūru un laiku. Turklāt tas sniedz tiešas atskaites un izceļ būtiskāko informāciju.

AEG - Cepeškrāsns - BPE742380M

Cepeškrāsns ar pašattīrīšanās funkciju

Ar vienu pirolītiskas tīrīšanas funkcijas pieskārienu netīrumi, tauki un pārtikas atliekas cepeškrāsnī tiek pārvērstas pelnos, kurus jūs varat vienkārši noslaucīt ar mitru drānu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona