Cita informācija

Stilīgā dizaina 8000 Breeze vēsmas tvaika nosūcējs bez trokšņa likvidē noturīgus aromātus, pateicoties klusajai vēsmas tehnoloģijai. Tādējādi tagad, gatavojot ēdienu, jūs varat izbaudīt mierīgu, no izgarojumiem brīvu vidi virtuvē.

Priekšrocības

AEG - T-veida tvaika nosūcējs - DBB5960HM

Dabisks gaiss, bez piepūles un trokšņa.

Eleganti veidotais AEG tvaika nosūcējs klusi likvidē noturīgus aromātus, pateicoties īpaši klusajai vēsmas tehnoloģijai. Tādējādi jūs varat izbaudīt labāku vidi savā virtuvē bez piepūles un trokšņa.

Hob2Hood. Bezroku nosūcējs

Hob2Hood automātiski pielāgo tvaika nosūcēja jaudas līmeni un apgaismojumu, kamēr jūs variet koncentrēties uz galveno, lai ēdiens izdotos perfekts.

AEG - T-veida tvaika nosūcējs - DBB5960HM

Jaudīgs motors. Tīrākam gaisam virtuvē

Neatkarīgi no tā, vai cepat uz pannas steiku vai ātri apcepat lasi, ierīces jaudīgais motors gādās, lai gaiss jūsu virtuvē saglabājas svaigs. Relaksējieties, zinot, ka jūsu virtuvē vienmēr būs patīkama un pievilcīga vide.

AEG - T-veida tvaika nosūcējs - DBB5960HM

LEDlights vēl uzlabotākai gatavošanai

LED apgaismojums patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus kalpojot ilgāk. Tāpat tās nodrošina profesionālu izgaismošanu detalizētākai gatavošanai.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels