Cita informācija

Izmantojot PowerCare tehnoloģiju AEG 8000 sērijas veļas mazgājamā mašīnā ar augšējo ielādi, katrs valdziņš, šķiedra un pavediens smalkajos apģērbos tiek iztīrīts un kopts pat īsākos ciklos. To kvalitāte, aizsargāta, taupīta vieta – viss vienā.

Priekšrocības

PIRMŠĶIRĪGA MAZGĀŠANA - MAZĀK NEKĀ 1 STUNDĀ. TIKAI 30°C. MAIGA APĢĒRBU KOPŠANA

8000 PowerCare veļas mazgājamā mašīna izmanto unikālu paņēmienu, lai ātri sajauktu mazgāšanas līdzekli, nodrošinot, ka tas vienmērīgi tiek izsmidzināts uz jūsu drēbēm, lai veļa būtu īpaši tīra. Mazgāšanas līdzekļa aktivizēšana pat 30°C, lai iegūtu izcilus mazgāšanas rezultātus mazāk kā 1 stundas laikā.

AEG - Augšas ielādes veļas mašīna - LTR8E363E

POWERCLEAN 59 MIN. SAUDZ EFEKTĪVĀKA IKDIENAS MAZGĀŠANA

PowerClean 59 min ir ikdienas mazgāšanas programma, kas nodrošina visu nepieciešamo. Izmazgājiet drēbes tikai 59 minūtēs ar lieliskiem rezultātiem un mazāku enerģijas patēriņu. Tā ir ideāla programma ikdienas lietošanai bez kompromisiem attiecībā uz veiktspēju vai ilgtspējību.

MAZĀK VEĻAS GLUDINĀŠANAS. APĢĒRBA ATSVAIDZINĀŠANA

Tehnoloģija ProSteam® sniedz iespēju mazgāšanas cikla noslēgumā veikt apstrādi ar tvaiku, lai samazinātu burzīšanos, vai izmantot atsevišķu tvaika programmu apģērba atsvaidzināšanai, bez pūlēm panākot nevainojamus rezultātus, dienu pēc dienas.

RŪPES PAR APĢĒRBU. IETAUPA ŪDENI UN ENERĢIJU

Tehnoloģija ProSense® katrā mazgāšanas reizē nodrošina apģērba svēršanu, pielāgojot mazgāšanas ciklu un panākot minimālo nepieciešamo laiku apģērba pilnīgai iztīrīšanai. Klasisko modeļu nolietojuma samazināšana un krāsu aizsardzība.

ÖKOINVERTER, ZEMĀKAIS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ

Energoefektīvais ÖKOInverter fāzu motors piedāvā visaugstāko efektivitāti un izturību, kā arī nodrošina izcilu mazgāšanas kvalitāti neatkarīgi no izvēlētās programmas.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels