Cita informācija

6000 ProSense® veļas mašīna automātiski pielāgo laika, ūdens un enerģijas patēriņu ievietotās veļas daudzumam, vai tas būtu viens krekls vai visas nedēļas veļa. Tā tiek nodrošināts, ka veļa tiek mazgāta tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai ilgāk saglabātu krāsu un tekstūru.

Priekšrocības

PROSENSE® — PAR 30% MAZĀK LAIKA, ŪDENS UN ENERĢIJAS KATRĀ MAZGĀŠANAS REIZĒ

ProSense® tehnoloģija automātiski nosver ievietotās drēbes, lai piedāvātu individuāli piemērotu ciklu. Tā var ietaupīt patērēto laiku, ūdeni un enerģiju līdz pat 30%. Sensori precīzi regulē mazgāšanas laiku, nodrošinot optimālu katra apģērba mazgāšanu. Veļa katru reizi smaržo svaigi un šķiet kā jauna.

* Iekšējā testēšana attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas ietaupījumu 30°C temperatūrā kokvilnas ciklā pierāda optimizāciju ar ProSense 1 kg veļas salīdzinājumā ar pilnu ielādi.

VAIRĀK IESPĒJU AR TIMESAVE PLUS — EFEKTĪVA MAZGĀŠANA PĒC IESPĒJAS ĪSĀKĀ LAIKĀ

Vienkārši izvēlieties laika taupīšanas iespēju, lai samazinātu cikla garumu līdz pat divām reizēm, iegūstot efektīvu mazgāšanu, cik īsā laikā vien iespējams.

HIGIĒNAS PROGRAMMA LIKVIDĒ VAIRĀK NEKĀ 99,99% BAKTĒRIJU UN VĪRUSU*

Higiēnas programma ir Swissatest sertificēts augstas efektivitātes mazgāšanas cikls, kas iznīcina vairāk nekā 99,99% apģērbā esošo baktēriju un vīrusu. Ja mazgāsiet temperatūrā virs 60°C, samazināsiet arī alergēnus.

*Testēta uz Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa un MS2 Bacteriophage ārējā Swissatest Testmaterialien AG veiktā testēšanā 2021. gadā (Testa ziņojuma Nr.: 202120117)

MIXLOAD 69 MINŪŠU CIKLS PIELĀGOJAS UN IETAUPA LAIKU

MixLoad 69 minūšu cikls pielāgo enerģiju, ņemot vērā veļas svaru, mazgājot ikdienas veļu. Tas mazgā veļu 30°C tikai 69 minūtēs. Nevainojams sniegums un tīrība jauktai veļai tikai 69 minūtēs.

INVERTORA MOTORS - IZTURĪGS UN ENERGOEFEKTĪVS

Pieredziet energofektīvu mazgāšanu ilgāk ar invertora motoru, kas radīts zemam enerģijas patēriņam un īpaši ilgam kalpošanas laikam, bet pastāvīgi efektīvam mazgāšanas rezultātam.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels