Cita informācija

8000 PowerCare veļas mazgājamā mašīna izmanto unikālu tehnoloģiju ātrai mazgāšanas līdzekļa iemaisīšanai, nodrošinot vienmērīgu piekļuvi apģērbam un tīru veļu. Aktivizē mazgāšanas līdzekļa iedarbību pat 30°C, nodrošinot nevainojamu tīrību mazāk nekā stundas laikā.

Priekšrocības

POWERCLEAN 59 MINŪŠU CIKLS. PILNĪGA TRAIPU IZTĪRĪŠANA PAT ZEMĀ TEMPERATŪRĀ*

PowerClean 59 minūšu cikls efektīvi iztīra traipus mazāk nekā stundas laikā 30°C.* Tas nodrošina mazgāšanas līdzekļa piekļuvi visām šķiedrām, lai arī ātrā ciklā apģērbs būtu tikpat tīrs un bez traipiem, cik tas ir, mazgājot ilgākā ciklā.

* Ārējā testēšana attiecībā uz PowerClean 59 minūšu ciklu 30°C programmā ar 5 kg veļu pierāda 100% traipu iztīrīšanu, ietverot 59 populārākos mājsaimniecības traipus.

UNIVERSALDOSE ATVILKTNE AKTIVIZĒ PODS® PAR 60% ĀTRĀK, LABĀKAI ĀTRAI UN AUKSTAI MAZGĀŠANAI*

UniversalDose ir unikāla atvilktne PODS® kapsulām, kas izmanto ūdens strūklu PODS® apvalka mīkstināšanai, pārduršanai un pilnīgai izšķīdināšanai atvilktnē, aktivizējot to par 60% efektīvāk nekā veļas nodalījumā. Uzlabojot traipu tīrīšanu aukstā ūdenī un ātrajos 1 stundas mazgāšanas režīmos.*

* Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30°C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā

NĀKAMAIS LĪMENIS IERĪČU MIJIEDARBĪBAI AR AEGCONNECTED

Izmantojiet My AEG Care lietotni, lai pielāgotu iestatījumus un iegūtu viedus padomus un ieteikumus. Pielāgojiet veļas mazgāšanas ciklus un nosūtiet instrukcijas uz savu ierīci atbilstoši savām vajadzībām un paradumiem. Vieda un ērta kontrole no viedtālruņa.

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* KROKAS SAMAZINĀTAS AR STEAM REFRESH

Atsvaidzināšana ar tvaiku neitralizē aromātus* un samazina burzījumus, tostarp izsmalcinātam apģērbam, tikai 25 minūtēs. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet tvaika aromātu, piešķirot apģērbam tikko mazgātas veļas svaigumu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

PRECISEWASH — LĪDZ 40% MAZĀKS LAIKA, ŪDENS UN ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ KATRĀ MAZGĀŠANAS REIZĒ

PreciseWash automātiski pielāgo enerģijas patēriņu un iestatījumus atkarībā no veļas svara. Tādējādi varat pielāgot ciklu, ietaupot enerģiju, laiku un ūdeni līdz pat 40%, mazgājot nelielu veļas daudzumu.*

* Iekšējā testēšana attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas patēriņu 30°C kokvilnas ciklā ar PreciseWash tehnoloģiju 1 kg veļas salīdzinājumā ar pilnu ielādi.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels