Cita informācija

Iegūstiet tikko mazgāta apģērba izjūtu. Tvaika aromāts liek apģērbam izskatīties un smaržot fantastiski svaigi 15 minūtēs, izmantojot laika taupīšanas funkciju.

Priekšrocības

Tvaika aromāts. Svaigs apģērbs bez mazgāšanas

Tvaika aromāts apvieno svaigu citrusaugļu un maigu ziedu toņu kombināciju, lai jūsu apģērbs smaržotu svaigi un radītu tīrības izjūtu.

Tvaika aromāts. Svaigs apģērbs, izmantojot par 96 % mazāk ūdens*

Tvaika aromāts ietaupa līdz pat 96% ūdens. Tas ir videi draudzīgāk un apģērbu padara kā jaunu, pilna mazgāšanas cikla vietā izmantojot tvaiku.

*Izmantojiet tvaiku apģērba atsvaidzināšanai un ietaupiet vairāk nekā 40 litrus ūdens katrā ciklā, testēts uz 1 kg delikātas veļas salīdzinājumā ar delikātās mazgāšanas programmas izmantošanu.

Svaigs apģērbs ātri. Ar tvaika aromātu

Iegūstiet atsvaidzinātu apģērbu acumirklī. Izmantojiet tvaika aromāta pudelītes korķīti, lai pievienotu līdz 20ml līdzekļa veļas mīkstinātāja nodalījumā. Svaigi smaržojošu apģērbu iegūt tagad ir tik vienkārši. Meklējiet ziediņa ikonu savas ierīces panelī.

Tvaika aromāts. Ar pilnībā pārstrādājamu iepakojumu.

Tvaika aromāts iepakots pārstrādātā PET plastmasas iepakojumā. Tāpēc pašlaik ir vienlīdz vienkārši nodrošināt sava apģērba svaigumu un rūpēties arī par vidi.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels