Cita informācija

Šis kompaktais vīna skapis piedāvā izcilu stilu un elastību. Tam ir temperatūras diapazons no 5 līdz 20 grādiem, un tas lieliski atbilst citām jūsu virtuves iekārtām no AEG Compact sērijas.

Priekšrocības

Glabājiet savu vīnu pareizā temperatūrā

Šis stilīgais vīna skapis garantē, ka pudeles tiek uzglabātas atbilstošajā temperatūrā. Tiešā temperatūras kontrole ļauj iestatīt temperatūru no 5 līdz 20 grādiem.

Uzglabājiet līdz 18 pudelēm, pat tad, ja vieta ir ierobežota

Uzglabājiet līdz 18 pudelēm šajā kompaktajā vīna skapī. Dizains nozīmē, ka vienmēr ir kaut kas, ko pasniegt, pat tad, ja jūsu virtuvē ir ierobežota vieta.

Pielāgojama vieta dažādu pudeļu glabāšanai

Šajā vīna skapī var glabāt dažādu izmēru un formu pudeles, vai tas būtu šampanietis vai Prosecco. Tā pielāgojamais dizains nodrošina vairāk vietas starp plauktiem, ļaujot vīnu glabāt dažādās pozīcijās, turklāt uzstādījumu nav nepieciešams mainīt. Gādājot par atdzesētu un daudzveidīgu kolekciju.

Nevainojama integrācija virtuvē

Šim vīna skapim ir plūdlīniju apdare. Tam nav rokturu, tāpēc to var atvērt ar vieglu spiedienu. Tā dizains atbilst arī citām AEG ierīcēm, uzturot nevainojamu izskatu virtuvē.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels