Cita informācija

7000 Perfect Shelving dos iespēju uzglabāt vīnu izvelkamajos augstākās kvalitātes koka plauktos. Tie ir izveidoti ar optimālām atstarpēm, lai atbilstu visiem visplašāk izmantotajiem 750ml pudeļu veidiem, tostarp šampanieša pudelēm, novēršot etiķešu saskrāpēšanos.

Priekšrocības

AEG - Vīna dzesētājs - AWUS018B7B

Uzticieties temperatūrai. Ar Single-Zone Pro

Single-Zone Pro vīna skapi var iestatīt 5–20°C temperatūrā vīna pasniegšanai vai 12–14°C temperatūrā visu veidu vīnu īslaicīgai un ilglaicīgai uzglabāšanai.

AEG - Vīna dzesētājs - AWUS018B7B

Pārvaldiet savu kolekciju. Ar vīnu kolekcijas pārvaldības lietotni OENO

Pārvaldiet savu vīna kolekciju un papildiniet to tiešsaistē, izmantojot vīnu kolekcijas pārvaldības lietotni OENO. Vivino nodrošināto un mūsu someljē komandas pilnveidoto lietotni jūs varat ērti noskenēt, izsekot, pārvaldīt un papildināt savu kolekciju.

AEG - Vīna dzesētājs - AWUS018B7B

Saglabājiet vīna kvalitāti, ievērojot Cellaring Pro 5 pamatprincipus

Mēs parūpēsimies, ka jūsu vīns tiek labi aizsargāts, pateicoties Cellaring Pro 5 pamatprincipiem: temperatūras stabilitātei, automātiskam mitrumam virs 50%, tumšiem uzglabāšanas apstākļiem, videi bez vibrācijām un kvalitatīvai gaisa plūsmai.

Izveidojiet lielisku apgaismojuma vitrīnu ar sānu LED apgaismojumu

Parādiet savu kolekciju vislabākajā gaismā. Katra plaukta pilna pārredzamība ar sānu LED apgaismojumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona