Cita informācija

5000 OptiSpace saldētava piedāvā plašas glabāšanas iespējas un daudz vietas starp plauktiem. Saldētavas atvilktnes var viegli izņemt un ievietot, nodrošinot vieglu un ērtu glabāšanu.

Priekšrocības

Glabājiet daudz produktu vienlaikus. Ar OptiSpace

Šī inovatīvā saldētava ar OptiSpace piedāvā plašas glabāšanas iespējas un daudz vietas starp plauktiem. Saldētavas atvilktnes var viegli izņemt un ievietot, nodrošinot vieglu un ērtu glabāšanu.

Pārvaldiet funkcijas un temperatūru ar elektronisko vadību

Elektroniskā vadība ļauj jums veikt precīzas temperatūras un citu glabāšanas funkciju izmaiņas. Šī efektīvā vertikālā saldētava digitālajā vadības panelī sniedz tūlītēju atskaiti par veiktajām izmaiņām.

AEG - Iebūvējama saldētava - ABB682F1AF

Pilnīgi svaigi produkti ar Frostmatic

Funkcija Frostmatic aktivizē maksimālu sasaldēšanas jaudu, tādējādi svaigi produkti tiek sasaldēti ātrāk. Pēc tam saldētava pārslēdzas parasto iestatījumu režīmā.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona