Cita informācija

Gatavojiet ar pārliecību un kontroli, jo gāzes plīts virsmas FlameLight spilgtās gaismas diodes parāda liesmas jaudas līmeni no 1 līdz 9. Gaismas diodes arī spilgti parāda, vai poga ir ieslēgta vai izslēgta, un vai pannu un katlu balsti pēc lietošanas joprojām ir karsti.

Priekšrocības

AEG - Gāzes plīts virsma - HKB64450NB

FlameLight — spilgts LED displejs vieglai liesmas līmeņa izvēlei

Spilgtās FlameLight gaismas diodes skaidri parāda gāzes izvades jaudas līmeni no 1 līdz 9, lai varētu droši kontrolēt liesmas intensitāti katru reizi, kad gatavojat ēdienu. Spilgtās gaismas diodes arī informē, kad deglis ir izslēgts vai ieslēgts.

AEG - Gāzes plīts virsma - HKB64450NB

StepPower. Precīzam karstumam

Izbaudiet precizitāti, ko sniedz StepPower vadības slēdži, un pastāvīgi gatavojiet garšīgus ēdienus. Karstumu iespējams noregulēt no 1. līdz 9. līmenim, ar katru līmeni karstumam pieaugot, lai iegūtu lielāku jaudu. Jo tikai ar precīziem iestatījumiem iespējams panākt izcilus rezultātus.

Hob2Hood® automātiski kontrolē jūsu tvaika nosūcēju

Hob2Hood® funkcija automātiski aktivizē tvaika nosūcēju, kad ieslēdzat plīti. Tā arī automātiski un bezvadu režīmā pielāgo tādas funkcijas kā ventilatora ātrumu jūsu gatavošanas aktivitātēm. Tāpēc jūs varat koncentrēties uz garšīga ēdiena gatavošanu.

AEG - Gāzes plīts virsma - HKB64450NB

TAIMERIS PAPILDU KONTROLEI

Plīts virsma ir aprīkota ar ērtu laika atgādinājumu, kas sniedz iespēju sekot ēdiena gatavošanas procesam un pilnībā kontrolēt tā gatavības pakāpi.

AEG - Gāzes plīts virsma - HKB64450NB

KARSTUMA INDIKATORI SNIEDZ TŪLĪTĒJU INFORMĀCIJU

Vairs nav nekādu šaubu par to, vai degļi ir ieslēgti vai izslēgti. FlameLight LED gaismas indikatori acumirklī norāda, vai slēdži ir ieslēgti vai izslēgti. Turklāt atlikušā siltuma indikatori piedāvā tūlītējas vizuālas norādes, vai pannas balsti joprojām ir karsti.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona