DPE5660M

Izvelkams nosūcējs 60 cm 5000.sērijas

Cita informācija

Izcila gaisa attīrīšanas veiktspēja, mazāks enerģijas patēriņš

AEG tvaika nosūcēji uztur gaisu tīru, izmantojot mūsu energoefektīvākos modeļus ar A un augstāku enerģijas pakāpi. Koncentrējieties uz gatavošanu kopā ar ģimeni un draugiem svaigā virtuvē ar mazāku troksni energoefektīvākā veidā.

EcoLine
-
-
-
-
Cita informācija
Ar savu spēcīgo un uzticamo sniegumu 5000 Extractor tvaika nosūcējs efektīvi attīrīs gaisu no aromātiem jūsu virtuvē. Piedzīvo atsvaidzinošu ēdiena gatavošanas pieredzi – katru reizi.
Tīrs gaiss. Ātrāk.

Šis tvaika nosūcējs ātri attīra virtuves gaisu no gatavošanas procesā radītajiem garaiņiem. Tas notiek tāpēc, ka šis tvaika nosūcējs aprīkots ar efektīvu un jaudīgu motoru.

AEG - Tvaika nosūcējs 60cm - DPE5660M
LEDlights vēl uzlabotākai gatavošanai

LED apgaismojums patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus kalpojot ilgāk. Tāpat tās nodrošina profesionālu izgaismošanu detalizētākai gatavošanai.

Maksimāla filtrēšana pastāvīgi

Īpašu labi funkcionējošs filtrs, kas uztver un likvidē taukus un aromātus gatavošanas laikā. Izņemamo filtru var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, gādājot, lai jūsu tvaika nosūcējs vienmēr darbotos efektīvi.

AEG - Tvaika nosūcējs 60cm - DPE5660M
Viens pieskāriens. Pilna kontrole

Visas tvaika nosūcēja funkcijas ir apvienotas vienotā elektroniskās vadības panelī. Tādējādi iestatījumus var uzraudzīt un regulēt ar vienu pieskārienu. Precīzi un intuitīvi.

AEG - Tvaika nosūcējs 60cm - DPE5660M
Ātra un uzticama uzstādīšana

Izmantojiet PerfectFit risinājumus, lai ātri un precīzi uzstādītu jauno tvaika nosūcēju. Par 25% mazāk veicamo soļu, un to ir iespējams paveikt bez instrumentiem, tādējādi nodrošinot lietotājiem draudzīgu pieredzi, ko var paveikt viens cilvēks.

man folding towels
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides