Cita informācija

Gaumīga un mūsdienīga vīna uzglabāšana kompaktā ierīcē ar temperatūras regulāciju no 5 līdz 20 grādiem un kura saskanēs ar citām AEG kompaktās sērijas ierīcēm.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējamie vīna ledusskapji - KWK884520M

Jūsu iecienītais vīns vienmēr gatavs pasniegšanai

Šis iebūvējamais vīna skapis uzglabās jūsu iecienīto vīnu servēšanai ideālā temperatūrā. Iestatiet vēlamo temperatūru, pat neatverot durvis.

AEG - Iebūvējamie vīna ledusskapji - KWK884520M

Ērts veids kā uzglabāt jūsu vīnu kolekciju

Šis kompaktais vīna skapis spēj uzglabāt līdz pat 18 pudelēm vīna. Jūsu iecienītais vīns būs vienmēr pieejams pasniegšanai ideālā temperatūrā.

AEG - Iebūvējamie vīna ledusskapji - KWK884520M

Pielāgojama vieta dažādu pudeļu glabāšanai

Vai tas būtu šampanietis vai Prosecco, šajā vīna dzesētājā var glabāt dažādu izmēru un formu pudeles. Tā pielāgojamais dizains nodrošina vairāk vietas starp plauktiem, ļaujot vīnu glabāt dažādās pozīcijās, turklāt uzstādījumu nav nepieciešams mainīt. Gādājot par atdzesētu un daudzveidīgu kolekciju.

Nevainojama integrācijas virtuvē

Šim vīna dzesētājam ir gluda, viengabalaina apdare. Tam nav rokturu, to var atvērt ar vieglu uzspiedienu. Tā dizains saskan ar citām AEG ierīcēm, uzturot nevainojamu izskatu virtuvē.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona