Cita informācija

Novietojiet pārtiku tieši uz Easy2Clean dziļās paplātes. Tās keramiskais pārklājums novērš pārtikas pielipšanu pie paplātes, tāpēc nav nepieciešamas cepamais papīrs vai papildu eļļa. To ir viegli nomazgāt ar mitru drānu, siltu ūdeni un trauku mazgājamo līdzekli.

Priekšrocības

No Brand - Krāsns paplātes - M9OOEC01

Aizmirstiet par cepšanu, izmantojot eļļu vai cepampapīru

Piedegumdrošs keramikas pārklājums ļaus pagatavot desertus vai grilēt maltītes bez cepampapīra vai papildu taukvielām. Īpašā virsma ļauj ēdienu ērti noslidināt no paplātes uz šķīvja.

No Brand - Krāsns paplātes - M9OOEC01

Jums tīrīšanai vajadzēs vien drāniņu, ūdeni un trauku mazgājamo līdzekli

Patiešām vienkārša tīrīšana. Keramikas pārklājums neļaus taukiem un netīrumiem pielipt, lai jūs varētu aizmirst par mērcēšanu, skrāpēšanu un kaitīgām ķimikālijām. Lai to notīrītu, jums vajadzēs tikai mitru drāniņu, siltu ūdeni un nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa.

No Brand - Krāsns paplātes - M9OOEC01

Izstrādāta ilgai kalpošanai un nekaitīga videi

Tai ir keramikas XERADUR 2 pārklājums, ko piedāvā ILAG®, garantējot videi draudzīgu un netoksisku risinājumu. Tā kā tā nesatur sintētiskās vielas PTFE un PFOA, droši varēsiet gatavot augstā temperatūrā.

No Brand - Krāsns paplātes - M9OOEC01

40 mm dziļā, piedegumdrošā paplāte maltīšu un kūku cepšanai

Jums nevajadzēs izmantot cepampapīru, cepot kūkas, kurām nepieciešama 40 mm dziļa paplāte. Varēsiet pagatavot pat lazanju, sulīgas, grilētas ribiņas vai vegānu sacepumu ar sieru, neuztraucoties par to, ka kaut kas garšīgs pielips pie paplātes apakšas vai sāniem.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona