The Next Black

The Next Black

Jaunas tehnoloģijas, ilgtspējības problēmas un novatorisks domāšanas veids transformē mūsu apģērbus. The Next Black dokumentālā filma iepazīstina ar dizaineriem, inovatoriem un vadītājiem, kuri veido apģērba nākotni. Tā nav filma par jauno, bet par turpmāko.

Kas ir The Next Black?

„The Next Black” ir dokumentālā filma, kas sapulcinājusi dizainerus, novatorus un vadītājus no visas pasaules atklātai diskusijai par apģērbu konceptu. Filmas saturs iedziļinās jautājumā par to, ko mēs valkājam, uzzinot vairāk par apģērba ražošanu, mūsu mijiedarbību ar to un tā kopšanu. Katrs intervētais cilvēks ir sniedzis svaigu skatījumu uz nākotnes apģērbu industriju, izmantojot savu aizraušanos, lai ieviestu tajā izmaiņas. 

Kādēļ The Next Black?

„The Next Black” mērķis ir veidot padziļinātāku izpratni par to, kādu apģērbu cilvēki valkās un kops šodien un rīt. Mēs esam paskatījušies uz to, kā tekstila un tehnoloģiju attīstība ir ietekmējusi apģērba veidošanu un kā pieaugošās raizes par ilgtspējīgu apģērbu maina to, kā mēs kopjam savu apģērbu. 

Pietuvināties procesam

Iemācoties vairāk par to, kā apģērbs tiek veidots, mēs veicam gudrākas izvēles, ko valkāt. 

Iepazīsties ar pionieriem

 • adidas

  adidas ir panākuši nākamo līmeni apģērba sniegumā, ieviešot pirmrindas tehnoloģiju sporta apģērba audumā.

 • BioCouture

  BioCouture ir pasaules pirmā aģentūra, kas nodrošina biodizaina konsultācijas. Tā darbojas, lai panāktu apģērba ražošanu bez toksisko atkritumu piesārņojuma. 

 • Patagonia

  Patagonia ir līderis ilgtspējīgu metožu piekopšanā, veicinot atbildīgu patēriņu un otrreizējo pārstrādi apģērbu industrijā.

 • Studio XO

  Studio XO veido apģērbu nākotni, ražojot drēbes, kas maina formu, griezumu un krāsu, balstoties uz apģērba valkātāja izvēli.

 • Yeh Group

  Yeh Group izmanto inovatīvu metodi, kas palīdz samazināt ietekmi uz vidi, auduma krāsošanas procesā izmantojot mazāk ūdens. 

 • Kāpēc mums tas rūp?

  Inovācija ir daļa no mūsu DNS ķēdes. Mēs tiecamies būt vienu soli priekšā, un tādēļ mēs darbojamies, lai rūpētos par nākotnes apģērbu jau šodien. 

Noskatieties The Next Black

Mode paiet, bet stils paliek. Next Black ir dokumentāla filma, kas apstrīd visu apģērba un tā ražošanas koncepciju. Iepazīstiet dizainerus, novatorus un vadītājus, kuri veido mūsu apģērbu nākotni.

Apģērba nākotne šodien

Mēs rūpējamies par nākotni, jo vēlamies izprast tās vajadzības. AEG ir ieviesis pirmo automātisko veļas mazgājamo mašīnu un izgudrojis tehnoloģiju, kas gādā par mūsdienu žāvētāju energoefektivitāti. Mūsu saistības pārsniedz produktu robežas, sasniedzot iniciatīvu Labāka aprūpe, kas palīdz optimāli izmantot apģērbus.

Ilgtspēja: esošo lietu saglabāšana

Lai uzlabotu ilgnoturīgo patēriņu un ražošanu, mums jāizprot viss apģērba gabala dzīves cikls. The Next Black tiek pētīta ražošanas procesa ietekme uz apkārtējo vidi no materiālu audzēšanas līdz to krāsošanai, mazgāšanai un transportēšanai. Turklāt tiek pētīts, cik apģērbus mēs iegādājamies.

Mūsu ietekmē daudzi cilvēki pārvērtē attiecības ar savu apģērbu

Riks Ridžvejs

Vides iniciatīvu viceprezidents, Patagonia

Jauns viedoklis par attiecībām

Lai sasniegtu ilgtspējību, mums jālūkojas tālāk par savām vēlmēm. Riks Ridžvejs uzskata, ka vislabākā rīcība mūsu planētas labā būtu tikai nepieciešamo lietu iegāde. Viņš mudina pirkumus pamatot nevis uz vēlmēm, bet vajadzībām un samazināt iegādes apjomu, remontēt, ko varam, izmantot atkārtoti un pārstrādāt.

Mūsu ietekmes pārvaldība

Iniciatīva Patagonia tic atbildīgai rīcībai, dzīvošanai savu iespēju robežās, kā arī tādas planētas atstāšanai pēctečiem, kurā mēs paši vēlētos dzīvot

Mums ir nepieciešama krāsa… bet es redzu, ka mēs lietosim krāsas dažādos veidos

Sofija Matera

Yeh Group

Deivids Jē, Yeh Group līdzīpašnieks

Vietējo resursu saglabāšana

Tekstila ražošana rada milzīgu spiedienu pasaules ūdensapgādei un apdraud vietējo tīrā ūdens apgādi, izdalot vidē kaitīgus piesārņotājus. Yeh Group cīnās pret to ar savu DryDye™ tehnoloģiju, tekstila krāsošanai izmantojot šķidro oglekļa dioksīdu un nelietojot ūdeni un ķimikālijas.

Yeh Group rūpnīcas darbinieki veic DryDye procesu
Ūdens šķērdēšana paliks pagātnē

Šī bezūdens krāsošanas procesa celmlauzis uzņēmums Yeh Group, kura līdzīpašnieks ir David Yeh, stāsta, ka tādējādi tiek novērsta miljoniem litru saldūdens izmantošana audumu krāsošanā

Atsvaidzinoša pieeja

BioCouture dibinātāja Sjūzena Lī samaisa zaļo tēju, cukuru, baktērijas un raugu, lai audzētu to, ko viņa dēvē par „dārzeņu ādu”

Audzējiet paši savu apģērbu

Iztēlojieties, kā būtu pašam izaudzēt jaunu ietērpu. BioCouture pēta, kā tādus organismus kā baktērijas, raugu, sēnes un aļģes varētu izmantot audumu ražošanai. Rezultāts: pilnīgi dabisks un 100 % kompostējams produkts. To var izžāvēt, sagriezt un sašūt, lai pagatavotu apģērbus. Vēl labāk ir tas, ka šāda ražošana nerada piesārņojošus atkritumus, tāpēc tā ir patiesi ilgnoturīga modes nākotne.

Paliekošs stils

Uzzinot, kā rūpēties par apģērbu, jūs sperat ļoti svarīgu soli ilgnoturīgas rīcības virzienā. Vai zinājāt, ka pagarinot jūsu apģērbu kalpošanas laiku tikai par deviņiem mēnešiem, jūs varat samazināt ietekmi uz oglekli un ūdeni līdz 30 %? Mēs palīdzam jums nodrošināt labāku aprūpi pat vissmalkākajiem zīda, vilnas un īpaši praktiskajiem apģērbiem.

Noskatieties The Next Black

Ātrās modes tendences 10 gadu laikā kopš tūkstošgades sākuma ir palielinājušas tekstilizstrādājumu patēriņu par 47 %. Bet ko tas nozīmē videi? Iepazīstiet dizainerus, novatorus un vadītājus, kuri pretojas apģērbu inovācijām un rīcībai, lai veidotu mūsu apģērbu un to nēsāšanas veida nākotni.

Rūpējieties par savu vilnas džemperi ar AEG lietotni

Tas ir tikai dabiski

Rūpes par drēbju ražošanu ļauj pārvērst apģērbu par nākotnes ieguldījumu nevis ātri zaudējamu prieku. Tas ievērojami ietekmē gan lēmumus par iegādi, gan pieeju apģērbu aprūpei. Mūsu lietotne My AEG piedāvā padomus par vislabākajām aprūpes metodēm smalkiem, dabisku šķiedru un speciālajiem apģērbiem.

Tehnoloģija apģērbu nākotne

Tehnoloģija cenšas transformēt to, ko mēs nēsājam, no sporta apģērbiem, kas uzrauga ķermeni, līdz modei, kas apdzīvo vietu, kurā saskaras zinātne, māksla un cilvēku fiziskie aspekti. Novatori visā pasaulē cenšas padarīt tehnoloģiju par mūsu apģērba neatņemamu sastāvdaļu.

Kaut ka nākotnē datora virsmu varēs valkāt uz ķermeņa

Nensija Tilburija

Studio XO

Futūristiskā mode

Studio XO dizainus raksturo efekti, piemēram, gaismas un burbuļu mašīnas

Augsto tehnoloģiju izsauciens

Ar nēsāšanas tehnoloģiju mēs bieži saprotam pulksteņus vai tamlīdzīgas lietas. Bet ne Nensija Tilburija. Viņas inovatīvie Studio XO dizaini ir savaldzinājuši vairākus pasaules vadošos māksliniekus, tostarp Black Eyed Peas. Studio XO ir piesaistījusi arī Lady Gaga uzmanību un tagad ir viņas radošā tehnoloģiju uzņēmuma TechHaus organiska sastāvdaļa.

Mode, kuru jūs kontrolējat

Studio XO mērķis ir samazināt apģērbu apjomu drēbju skapjos, ļaujot mūsu turpmākajiem apģērbiem mainīt formu, piegriezumu un krāsu atbilstoši mūsu izvēlēm un iecienītākajām tendencēm. Ar to mums ir iespēja pat digitāli abonēt modes saturu un izveidot atskaņošanas sarakstus ķermeņiem tādā pašā veidā kā digitālajās izklaides platformās.

Jau diezgan drīz arvien plašākā apģērbu sortimentā pamanīsiet sensorus

Mats Himers

adidas

Ražots veiktspējai

Kopš 2010. gada uzņēmums adidas izmanto savu inovāciju laboratoriju, lai atklātu, ar kādiem paņēmieniem tehnoloģiju var integrēt sporta apģērbos. Rezultātā ir iegūta MiCoach Team Elite sistēma, kuru pašlaik izmēģina pasaules klases sporta komandas, piemēram, AC Milan, Chelsea FC un New Zealand All Blacks, lai reāllaikā apsekotu laukumā iegūtos datus.

Ietērpieties viedāk

Iztēlojieties, ka drēbju nēsāšana ir tikpat vieda kā mūsu līdzņemamās ierīces. MiCoach sistēmai auduma vads ir ieausts tieši gaisu caurlaidīgā pamatslāņa apģērbā, lai uzraudzītu spēlētāja ķermeņa aktivitāti. Šī vada pavisam mazie sensori ir savienoti ar sistēmas centru jeb elementu. Tie nosaka sirdsdarbības ātrumu, spēku, ātrumu, paātrinājumu un novietojumu laukā treniņa laikā.

Ātra reakcija

MiCoach ļauj treneriem apsekot spēlētāja sniegumu, izmantojot parocīgu lietotni

Noskatieties The Next Black

Iepazīstiet dizainerus, novatorus un vadītājus, kuri apstrīd ne tikai apģērbu ražošanas procesu, bet arī to aprūpes veidu pēc iegādes. The Next Black nav filma par jauno, bet par turpmāko.