Iegādes ceļvedis

Atrodiet savu ideālo veļas mazgājamo mašīnu

PLATĪBA UN VIETA

Gan atsevišķi stāvošai veļas mazgājamajai mašīnai, gan iebūvētai, lai iederētos virtuves vai veļas mazgāšanas telpas dizainā, nepieciešama piemērota vieta.

Cik jums ir vietas?

60–48 cm platums — ieteicams izmantot mašīnu ar priekšējo ielādi
48–34 cm platums — var ievietot plānu mašīnu ar priekšējo ielādi
45–40 cm platums — apsveriet mašīnu ar ielādi no augšas

Galvenais ieteikums: ja veļas mazgāšanas telpa ir maza, apsveriet kombinētāsveļas mazgājamās mašīnas un žāvētāja „2 vienā” iegādi. Ja vēlaties žāvētāju novietot uz ierīces, nepieciešama veļas mazgājamā mašīna ar priekšējo ielādi.

IETILPĪBA

Cik reizes nedēļā jūs izmantojat veļas mazgājamo mašīnu?

Mazāk nekā 4 reizes nedēļā — pietiks ar 5–6 kg veļas mazgājamo mašīnu, ja vien jūs bieži nemazgājat lielus priekšmetus, piemēram, jakas vai dūnu segas
4–6 reizes nedēļā — jūsu vajadzībām ideāli piemērota ir 7 kg veļas mazgājamā mašīna
6+ reizes nedēļā — samaziniet mazgāšanu skaitu, vienkārši izvēloties ietilpīgāku mašīnu (8+ kg)

LAIKS UN ĒRTĪBAS

Kad jūs mazgājat veļu?
Izvēlieties mašīnu ar laika aizturi, lai cikla sākumu atliktu līdz piemērotam laikam: vēlu naktī vai agri no rīta, lai samazinātu enerģijas rēķinus.

Vai vēlaties attālināti vadīt veļas mazgājamās mašīnas darbību?
Veļas mazgājamās mašīnas attālināta vadība vēl nekad nav bijusi vienkāršāka. Izvēlieties savienoto veļas mazgājamo mašīnu, kuru varat vadīt tieši no viedtālruņa.

ŽĀVĒŠANA

Kā jūs žāvējat drēbes?
Izvēlieties veļas mazgājamo mašīnu ar ātru izgriešanas ciklu īsākiem žāvēšanas laikiem. Jo ātrāk veļa griežas mazgāšanas cikla laikā, jo vairāk mitruma no tās tiek izgriezts un tā būs jāžāvē mazāk.

Galvenais ieteikums: neaizmirstiet iestatīt lēnāku izgriešanas ciklu smalkajiem apģērbiem un tērpiem, lai tie ilgāk saglabātu formu. Mūsu veļas mazgājamās mašīnas ar ÖKOmix tehnoloģiju aizsargā katru šķiedru.

IZVĒLIETIES SAVU IERĪCI

Atrodiet savu ideālo AEG veļas mazgāšanas mašīnu no ģimenes izmēra ierīcēm ar lielām veļas tilpnēm līdz progresīvām savienotajām ierīcēm.