Atklājiet

Tvaika nosūcējus

Ēdiena gatavošana uz Electrolux indukcijas plīts, kamēr AEG tvaika nosūcējs nosūc lieko tvaiku

Neitrāls vai izteiksmīgs. Jūsu izvēle.

Ar mūsu tvaika nosūcējiem virtuve maltītes gatavošanas laikā būs brīva no nepatīkamiem aromātiem un tvaikiem. Tā arī ir vienīgā līdzība ar tradicionālajiem tvaika nosūcējiem. Izvēlieties savai gaumei un vajadzībām atbilstošu tvaika nosūcēju — piemēram, Skylight tvaika nosūcēja modeli (redzams attēlā) vai arī Discreet modeli, kas nemanāmi pielāgosies jūsu virtuves interjeram.

Nevainojamas gaisotnes izveidošana virtuvē

Patīkamas atmosfēras veidošana

Sezona. Garša. Smalkums. Aromāts. Ēdiena gatavošana ir pilnībā saistīta ar tā baudīšanu. Veidojiet nevainojamu atmosfēru maltītes radīšanai ar SilentTech. Īpašs apgaismojums piešķirs darbvietai siltu, patīkamu nokrāsu, savukārt gaisa cirkulācija pēc gatavošanas beigām klusi un nemanāmi attīrīs gaisu, ļaujot baudīt atmosfēru.

Svaiga virtuve un brīvas rokas

AEG Hoob2Hood sistēma pati pielāgojas tam, lai maltītes gatavošanas laikā virtuve būtu brīva no nepatīkamiem aromātiem un tvaikiem. Gatavojot ēdienu, plīts automātiski tiek aktivizēta, fiksējot mainīgo temperatūru un tvaikus, kas rodas cepšanas un vārīšanas rezultātā, un saglabājot virtuvi brīvu no tvaikiem un nepatīkamiem aromātiem. Savu uzmanību pilnībā varat veltīt ēst gatavošanai un baudīšanai.

Pannā gatavotas jūras veltes

Sniegums, uz kuru var paļauties

Izbaudiet tīru, svaigu gaisu uzreiz pēc maltītes pagatavošanas, pateicoties augstas veiktspējas tvaika nosūcējiem. Efektīva filtrēšanas sistēma neļauj taukvielām uzkrāties ierīces mehānismā, tāpēc tās tīrīšana ir viegla, ērta, un virtuve ir brīva no nepatīkamiem aromātiem un tvaikiem. Mazas detaļas, kas rada pozitīvas izmaiņas ikdienā!

Uz indukcijas plīts tiek gatavots lasis, un tikmēr liekais tvaiks tiek nosūkts ar tvaika nosūcēju.
Visplašākā izvēle

Pateicoties plašajam produktu klāstam, varat viegli atrast sev piemērotāko kombināciju.

Moderns AEG tvaika nosūcējs

Jūsu virtuve — jūsu stils

Izbaudiet Hob2Hood sistēmas priekšrocības! AEG piedāvā lielāko šāda veida tehnoloģijas izvēli tirgū. No piedāvātā plašā savienoto plīšu un tvaika nosūcēju klāsta iespējams atrast savai virtuvei vispiemērotāko stila un funkcijas kombināciju.

AEG tvaika nosūcēja apakša redzams nosūcēja filtrs.

Ilgstošs svaigums

Izbaudiet tīru un svaigu gaisu virtuvē, izmantojot AEG Switch Hood. Tagad varat jebkurā brīdī bez piepūles pārslēgties no tvaika nosūkšanas uz gaisa recirkulāciju un otrādi, nospiežot tikai vienu pogu. Vasaras periodā iespējams izvadīt mitro gaisu no mājokļa, savukārt ziemā, pārslēdzoties uz recirkulāciju, iespējams saglabāt siltumu telpās, tādā veidā samazinot arī elektroenerģijas izmaksas.

AEG tvaika nosūcēju filtri

Tvaika nosūcēju filtri

Lai gādātu par svaigumu virtuvē, plīts tvaika nosūcēja filtriem jāveic regulāra apkope. Taukvielu filtrs uztver pārtikas daļiņas, gādājot par gaisa un virsmu tīrību, savukārt kokogles filtri likvidē nepatīkamus aromātus. Daži tvaika nosūcēji ir aprīkoti ar pastāvīgiem filtriem, kurus var tīrīt un lietot atkārtoti, savukārt citiem ir vienreizējās lietošanas filtri. Jebkuram tvaika nosūcējam nepieciešama regulāra tīrīšana un nomaiņa.

Atklājiet vairāk ar AEG