Cita informācija

Ledusskapis ar saldētavu 5000 ColdSense atgriež vajadzīgo temperatūru par 40 % ātrāk nekā standarta ledusskapji pēc durvju atvēršanas vai ēdiena ievietošanas. Ātrā dzesēšana palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus līdz pat 20 %.*

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - SCB618F3LS

Līdz pat 20 % mazāk pārtikas atkritumu nekā konkurenta produktiem*

ColdSense atgriež ledusskapi ar saldētavu līdz vajadzīgajai temperatūrai par 40 % ātrāk nekā standarta ledusskapji pēc durvju atvēršanas vai ēdiena ievietošanas. Ātrā dzesēšana palīdz izvairīties no temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus līdz pat 20 %.*

* Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra kvalitatīvu pārtiku pēc 6 dienu uzglabāšanas un salīdzina ar konkurentu produktu ar līdzīgu elektronisko vadību.

LowFrost atvieglo atkausēšanu, kas nepieciešama daudz retāk

Efektīvs ledusskapis ar saldētavu ar uzlaboto Low Frost tehnoloģiju atvieglo atkausēšanu, kas turklāt nepieciešama retāk, izmantojot slēptas dzesēšanas ķēdes, kas mazina sarmas veidošanos.

Iekšēja elektroniska vadība. Precīzai dzesēšanai

Iekšējā elektroniskā vadības funkcija nodrošina pilnu kontroli pār jūsu pārtikas uzglabāšanas apstākļiem. LED indikatori skaidri norāda temperatūras iestatījumus ērtai pielāgošanai un kontrolei.

Pilnīgi svaigi produkti ar Frostmatic

Frostmatic funkcija aktivizē maksimālo sasaldēšanas jaudu, lai svaigie produkti tiktu sasaldēti pēc iespējas ātrāk. Tad saldētavā atjaunojas parastie iestatījumi.

LED apgaismojums izgaismo katru stūrīti

Iekšējais LED apgaismojums rada neuzbāzīgu, maigu gaismu, vienmērīgi izgaismojot visu iekštelpu. Turklāt LED spuldzes ir mazākas un energoefektīvākas kā standarta spuldzes, nodrošinot ilgtspējīgāku risinājumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona