Cita informācija

Pateicoties precīziem elektroniskajiem sensoriem, 5000 ColdSense ledusskapja saldētava pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas ātri atgriežas pareizajā temperatūrā. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus.*

Priekšrocības

ColdSense — aizsargā pārtiku, ātri atjaunojot temperatūru

ColdSense izmanto precīzus temperatūras sensorus, lai pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas ātri atgrieztu ledusskapja saldētavu līdz vajadzīgajai temperatūrai. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus*

LowFrost atvieglo atkausēšanu, kas nepieciešama daudz retāk

Efektīvs ledusskapis ar saldētavu ar uzlaboto Low Frost tehnoloģiju atvieglo atkausēšanu, kas turklāt nepieciešama retāk, izmantojot slēptas dzesēšanas ķēdes, kas mazina sarmas veidošanos.

Iekšēja elektroniska vadība. Precīzai dzesēšanai

Iekšējā elektroniskā vadība nodrošina pilnu kontroli pār jūsu pārtikas uzglabāšanas apstākļiem. LED indikatori skaidri norāda temperatūras iestatījumus ērtai pielāgošanai un kontrolei.

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - SCB618F3LS

Pilnīgi svaigi produkti ar Frostmatic

Frostmatic funkcija aktivizē maksimālo sasaldēšanas jaudu, lai svaigie produkti tiktu sasaldēti pēc iespējas ātrāk. Pēc tam saldētavā atjaunojas parastie iestatījumi.

LED apgaismojums izgaismo katru stūrīti

Iekšējais LED apgaismojums rada neuzbāzīgu, maigu gaismu, vienmērīgi izgaismojot visu iekštelpu. Turklāt LED spuldzes ir mazākas un energoefektīvākas kā standarta spuldzes, nodrošinot ilgtspējīgāku risinājumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels