Atklājiet

Tvaika cepeškrāsnis

Pagatavojiet maizi īpaši vieglu un mīkstu, bet ar kraukšķīgu garozu. Šī cepeškrāsns ir maizes cepēju sapnis, tāpat tā būs ideāls palīgs sulīgu, zeltainu cepešu pagatavošanai.
Tvaika jauda nodrošinās kraukšķīgāku ēdiena ārpusi, kā arī ļaus jums atklāt jaunas tekstūras gatavošanā.
Izbaudiet maigu zivi, dārzeņus vai konditorejas produktus, kas pārsteidz ar garšu, kādu iepriekš nebūsiet baudījuši.
Sous Vide piedāvā restorāna kvalitātes tehnoloģiju jūsu mājā. Labākais veids, kā ideāli pagatavot gaļas, zivju un dārzeņu ēdienus.

Kāpēc izvēlēties tvaika cepeškrāsni?

Tvaika cepeškrāsnī iespējams pagatavot to pašu, ko parastajā cepeškrāsnī, tomēr tvaiks palīdzēs jums pilnveidot savu ēst gatavošanas pieredzi. Parastajā cepeškrāsnī ēdienu ietver sauss karstums, savukārt tvaika cepeškrāsnī gatavošanas procesam klāt tiek pievienots tvaiks. Šis papildu mitrums uzlabo garšu, tekstūru un krāsu, vienlaikus saglabājot kraukšķīgumu, lai katrs ēdiens kļūtu par meistardarbu. 

Kāpēc gatavot ar sous vide?

Mūsu SteamPro cepeškrāsnis ar Sous Vide opciju palīdz iegūt neparasti gardus rezultātus! Hermētiski noslēgtie vakuuma maisiņi palēnina oksidāciju, saglabājot maltītes aromātu. Savukārt temperatūra tiek uzturēta pusgrāda diapazonā - šāda temperatūras precizitāte palīdz pagatavot nevainojami gardu maltīti katru reizi.

Pievienojiet lasim tvaiku

Pievienojiet lasim tvaiku - gatavojot to SteamBoost cepeškrāsnī, lasis kļūs mīksts un neizžūs. Tvaiks palīdzēs saglabāt ēdiena krāsu - pateicoties svaigi oranžajam tonim, maltītes izskats būs tikpat nevainojams kā garša!

Tvaiks uzlabo jebkura ēdiena garšu

Lai ko jūs gatavotu, ar tvaika programmu maltīte vienmēr būs garda! Neliels tvaika līmenis palīdzēs pagatavot mutē kūstošu gaļu un konditorejas izstrādājumus. Ar vidēja līmeņa tvaiku iespējams uzsildīt jau pagatavotu maltīti, un tā garšos kā tikko gatavota. Savukārt ar pilnu tvaika līmeni iespējams pagatavot zivi, dārzeņus un dažādus graudaugu produktus, piemēram, rīsus un kuskusu.

Meistarība gardam rezultātam

Laba cepšana ir māksla, savukārt lieliska cepšana ir meistarība. Lai izveidotu gardu meistardarbu, tvaika pievienošana ir tikpat svarīga kā katrs konditorejas otas vilciens. Mūsu daudzfunkcionālā cepeškrāsns ar SteamBake pievieno maltītei atbilstošu tvaika daudzumu, vienkārši nospiežot pogu. Tā veidojas kraukšķīgāka garoziņa un gaisīga tekstūra.

Trīs soļi gatavošanai ar tvaiku

 • Ūdens ieliešana daudzfunkcionālajā PlusSteam tvaika cepeškrāsnī
  1
  1. solis

  Ielejiet 100 ml ūdens iedobumā cepeškrāsns apakšā.

 • Daudzfunkcionālās PlusSteam tvaika cepeškrāsns tvaika poga
  2
  2. solis

  Izvēlieties SteamBake programmu un nospiediet tvaika pogu.

 • Cepšana daudzfunkcionālajā PlusSteam tvaika cepeškrāsnī
  3
  3. solis

  Ļaujiet cepeškrāsnij uzsilt aptuveni 5 minūtes un pēc tam gatavojiet maltīti. 

Receptes gatavošanai ar tvaiku

Tvaiks ir īsts slepenais ierocis virtuvē. No šīm receptēm var pagatavot iespaidīgu maltīti, kas iepriecina ar jaunām garšas un tekstūras dimensijām. Izmantojiet tvaiku, lai iegūtu gardus pavasara rullīšus vai mutē kūstošu šokolādes desertu. Atklājiet tvaika iespējas!

Tvaika cepeškrāsns papildu priekšrocības

AEG tvaika cepeškrāsns tīrā iekšpuse

Vienkārša gatavošana un tīrīšana

Gatavot ar tvaiku mūsu cepeškrāsnīs ir pavisam vienkārši. Tās arī atvieglo tīrīšanu pēc maltītes pagatavošanas. Tvaika tīrīšanas programma palīdz likvidēt piekaltušas ēdiena atliekas. Pirolītiskā tīrīšana sadedzina visas ēdiena atliekas, atstājot smalkus pelnus, kurus var vienkārši noslaucīt. Tā jūs varat pievērsties gardu ēdienu pagatavošanai, neraizējoties par tīrīšanu pēc tam.

Atklājiet vairāk ar AEG

Jauna līmeņa sasniegšana
Pilnveidojiet savas gatavošanas prasmes, izmantojot mūsu ierīces un atbilstošus piederumus specifiskāku ēdienu pagatavošanai.