Atklājiet

Tvaika cepeškrāsnis

Kāpēc izvēlēties tvaika cepeškrāsni?

Tvaika cepeškrāsnī iespējams pagatavot to pašu, ko parastajā cepeškrāsnī, tomēr tvaiks palīdzēs jums pilnveidot savu ēst gatavošanas pieredzi. Parastajā cepeškrāsnī ēdienu ietver sauss karstums, savukārt tvaika cepeškrāsnī gatavošanas procesam klāt tiek pievienots tvaiks. Šis papildu mitrums uzlabo garšu, tekstūru un krāsu, vienlaikus saglabājot kraukšķīgumu, lai katrs ēdiens kļūtu par meistardarbu. 

Apgūstiet jaunas gatavošanas metodes

Viena no metodēm, kā pagatavot mutē kūstošu ēdienu, ir gatavošana zemā temperatūrā. Šefpavāre un Tasteology eksperte Katalina Veleza skaidro, ka, gatavojot zemā temperatūrā, tvaika un karstuma kombinācija ļauj ēdienu gatavot lēni, tādējādi saglabājot maltītes izcilo garšu, mitrumu un uzturvērtību. Izbaudiet mutē kūstošus ēdienus!

Meistarība gardam rezultātam

Laba cepšana ir māksla, savukārt lieliska cepšana ir meistarība. Lai izveidotu gardu meistardarbu, tvaika pievienošana ir tikpat svarīga kā katrs konditorejas otas vilciens. Mūsu daudzfunkcionālā cepeškrāsns ar SteamBake pievieno maltītei atbilstošu tvaika daudzumu, vienkārši nospiežot pogu. Tā veidojas kraukšķīgāka garoziņa un gaisīga tekstūra.

Receptes gatavošanai ar tvaiku

Tvaiks ir īsts slepenais ierocis virtuvē. No šīm receptēm var pagatavot iespaidīgu maltīti, kas iepriecina ar jaunām garšas un tekstūras dimensijām. Izmantojiet tvaiku, lai iegūtu gardus pavasara rullīšus vai mutē kūstošu šokolādes desertu. Atklājiet tvaika iespējas!

Trīs soļi gatavošanai ar tvaiku

Ūdens ieliešana daudzfunkcionālajā PlusSteam tvaika cepeškrāsnī
1
1. solis

Ielejiet 100 ml ūdens iedobumā cepeškrāsns apakšā.

Daudzfunkcionālās PlusSteam tvaika cepeškrāsns tvaika poga
2
2. solis

Izvēlieties SteamBake programmu un nospiediet tvaika pogu.

Cepšana daudzfunkcionālajā PlusSteam tvaika cepeškrāsnī
3
3. solis

Ļaujiet cepeškrāsnij uzsilt aptuveni 5 minūtes un pēc tam gatavojiet maltīti. 

Pievienojiet lasim tvaiku

Pievienojiet lasim tvaiku - gatavojot to SteamBoost cepeškrāsnī, lasis kļūs mīksts un neizžūs. Tvaiks palīdzēs saglabāt ēdiena krāsu - pateicoties svaigi oranžajam tonim, maltītes izskats būs tikpat nevainojams kā garša!

Kāpēc gatavot ar sous vide?

Mūsu SteamPro cepeškrāsnis ar Sous Vide opciju palīdz iegūt neparasti gardus rezultātus! Hermētiski noslēgtie vakuuma maisiņi palēnina oksidāciju, saglabājot maltītes aromātu. Savukārt temperatūra tiek uzturēta pusgrāda diapazonā - šāda temperatūras precizitāte palīdz pagatavot nevainojami gardu maltīti katru reizi.

43l ietilpība.

Izmantojot Pyroluxe®Plus sistēmu, jūsu ierīce būs nevainojami tīra -  tā sadedzina visas ēdiena atliekas, pārvēršot tās pelnos, kurus var noslaucīt vienā mirklī.

Pagatavojiet maigu un gardu zivi, graudaugu produktus un dārzeņus ar bagātīgu garšu.

Viena no mūsu labākajām un progresīvākajām cepeškrāsnīm, kas var paveikt vēl vairāk nekā tās priekšgājējas. Gatavojiet maltīti ar Sous Vide metodi, lai sasniegtu patiesi gardus rezultātus. 

Tvaika cepeškrāsns papildu priekšrocības

Krāsaina ceptu sarkano piparu, kabaču un baklažānu izlase ar garšaugiem

Tvaiks uzlabo jebkura ēdiena garšu

Lai ko jūs gatavotu, ar tvaika programmu maltīte vienmēr būs garda! Neliels tvaika līmenis palīdzēs pagatavot mutē kūstošu gaļu un konditorejas izstrādājumus. Ar vidēja līmeņa tvaiku iespējams uzsildīt jau pagatavotu maltīti, un tā garšos kā tikko gatavota. Savukārt ar pilnu tvaika līmeni iespējams pagatavot zivi, dārzeņus un dažādus graudaugu produktus, piemēram, rīsus un kuskusu.

Vienmērīgi izcepta šokolādes kūka

Turpmāk bez minēšanas

SteamPro cepeškrāsnīm ir viss gardām maltītēm nepieciešamais. Mitruma sensors gatavošanas laikā kontrolē precīzus mitruma līmeņus. Mūsu ThermiC° gaisa plūsmas sistēma vienmēr gādā par karstuma vienmērīgu izplatīšanu. Maltīte būs lieliska gan gatavojot ar karstumu, gan ar tvaiku.

AEG tvaika cepeškrāsns tīrā iekšpuse

Vienkārša gatavošana un tīrīšana

Gatavot ar tvaiku mūsu cepeškrāsnīs ir pavisam vienkārši. Tās arī atvieglo tīrīšanu pēc maltītes pagatavošanas. Tvaika tīrīšanas programma palīdz likvidēt piekaltušas ēdiena atliekas. Pirolītiskā tīrīšana sadedzina visas ēdiena atliekas, atstājot smalkus pelnus, kurus var vienkārši noslaucīt. Tā jūs varat pievērsties gardu ēdienu pagatavošanai, neraizējoties par tīrīšanu pēc tam.

Atklājiet vairāk ar AEG

Jauna līmeņa sasniegšana
Pilnveidojiet savas gatavošanas prasmes, izmantojot mūsu ierīces un atbilstošus piederumus specifiskāku ēdienu pagatavošanai.