Cita informācija

Pateicoties pecīziem elektroniskiem sensoriem, ledusskapis ar saldētavu 5000 ColdSense ātri atjauno vajadzīgo temperatūru pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus par līdz pat 20%.*
*Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra pārtikas kvalitāti pēc 6 dienu uzglabāšanas, salīdzinot ar līdzīgiem produktiem bez ColdSence tehnoloģijas.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - SCB819F8FS

Līdz pat 20% mazāk pārtikas atkritumu, salīdzinot ar līdzīgu produktu bez ColdSense*

Izmantojot precīzus temperatūras sensorus, ColdSense ātri atjauno vajadzīgo temperatūru pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus līdz pat 20%.*

*Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra pārtikas kvalitāti pēc 6 dienu uzglabāšanas, salīdzinot ar līdzīgu produktu bez ColdSense.

Ledusskapja ietilpība augstākā līmenī — MultiSpace

AEG MultiSpace ledusskapis nodrošina vairāk ietilpības nekā standarta dizaina ierīces, piedāvājot papildu vietu ierīces augšpusē. Un, pateicoties regulējamai iekšpusei, šis ledusskapis ir visdaudzveidīgākais veids, kā saglabāt produktus.

Katrs plaukts vienmērīgi atdzesēts. Ar DynamicAir

DynamicAir uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu temperatūru visā ledusskapī. Katrs plaukts ir vienmērīgi atdzesēts, novēršot siltās zonas. Nepieļaujot baktēriju augšanu. Saglabājot svaigos produktus.

LowFrost atvieglo atkausēšanu, kas nepieciešama daudz retāk

Efektīvs ledusskapis ar saldētavu ar uzlaboto Low Frost tehnoloģiju atvieglo atkausēšanu, kas turklāt nepieciešama retāk, izmantojot slēptas dzesēšanas ķēdes, kas mazina sarmas veidošanos.

Skārienjutīgā elektroniskā vadība augšdaļā piedāvā precīzu kontroli pār funkcijām

Ar atsaucīgu un skaidru displeju varat precīzi iestatīt temperatūru un bez piepūles piekļūt ledusskapja un saldētavas funkcijām, izmantojot skārienjutīgo elektronisko vadības paneli ledusskapja augšējā daļā.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona