Cita informācija

Pateicoties precīziem elektroniskajiem sensoriem, 5000 ColdSense ledusskapja saldētava pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas ātri atgriežas pareizajā temperatūrā. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus.*

Priekšrocības

ColdSense — aizsargā pārtiku, ātri atjaunojot temperatūru

ColdSense izmanto precīzus temperatūras sensorus, lai pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas ātri atgrieztu ledusskapja saldētavu līdz vajadzīgajai temperatūrai. Tas palīdz izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām un pārtikas bojāšanās, samazinot pārtikas atkritumus*

Ledusskapja ietilpība augstākā līmenī — MultiSpace

AEG ražotais MultiSpace ledusskapis nodrošina lielāku ietilpību nekā standarta modeļi, jo ierīces augšdaļā ir iekļauta papildu uzglabāšanas vieta. Un ar regulējamu interjeru šis ledusskapis ir daudzpusīgākais veids, kā saglabāt sastāvdaļas.

Katrs plaukts vienmērīgi atdzesēts. Ar DynamicAir

DynamicAir uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu temperatūru visā ledusskapī. Katrs plaukts ir vienmērīgi atdzesēts, novēršot siltās zonas. Nepieļaujot baktēriju augšanu. Saglabājot svaigos produktus.

LowFrost atvieglo atkausēšanu, kas nepieciešama daudz retāk

Efektīvs ledusskapis ar saldētavu ar uzlaboto Low Frost tehnoloģiju atvieglo atkausēšanu, kas turklāt nepieciešama retāk, izmantojot slēptas dzesēšanas ķēdes, kas mazina sarmas veidošanos.

Skārienjutīgā elektroniskā vadība augšdaļā piedāvā precīzu kontroli pār funkcijām

Ar skārienjūtīgo un skaidro displeju varat precīzi iestatīt temperatūru un bez piepūles piekļūt ledusskapja un saldētavas funkcijām, izmantojot skārienjutīgo elektronisko vadības paneli ledusskapja augšējā daļā.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels