Cita informācija

8000 AutoSteam mikroviļņu krāsnij piemīt tvaika funkcijas. Izbaudiet veselīgu uzturu, saglabājot dārzeņos visas uzturvielas un zivīs garšu. Tagad varat tvaicēt ēdienu ērtā veidā savā mikroviļņu krāsnī.

Priekšrocības

Grila funkcija. Ar vienu taustiņa pieskārienu

Grila funkcija ļauj jums iegūt kraukšķīgu virspusi lazanjai vai crème brûlée. Gatavojiet ar tekstūru un garšu, lēni grilējot ēdienu, izmantojot mikroviļņu krāsns laiku un efektivitāti.

Nepārtraukta karsēšana ar Inverter Technology

Inverter Technology nodrošina ātrāku un vienmērīgāku gatavošanu, kontrolējot jaudas līmeni. Nepārtrauktā karstuma plūsma visā gatavošanas procesā novērš nevienmērīgas karsēšanas risku.

Lielāka, nekā šķiet. Ļoti liela 29l ietilpība

Neļaujiet mazajam dizainam sevi apmānīt. Šī mikroviļņu krāsns ir pietiekami liela visiem jūsu ēdieniem, jo tās ietilpība ir 29l.

Gatavojiet bez trokšņa ar Silent+

Tagad varat gatavot bez trokšņa mikroviļņu krāsnī. Funkcija Silent+ nodrošina klusu mikroviļņu krāsns darbību visā gatavošanas laikā.

Daudzpakāpju gatavošana. Dažādība un ērtums

Iestatiet elektroniski, lai daļēji pagatavotu mikroviļņu režīmā un pabeigtu ar grilu. Daudzpakāpju gatavošana nodrošina daudzpusību un ērtumu virtuvē.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels