Cita informācija

8000 AutoSteam mikroviļņu krāsnij piemīt tvaika funkcijas. Izbaudiet veselīgu uzturu, saglabājot dārzeņos visas uzturvielas un zivīs garšu. Tagad varat tvaicēt ēdienu ērtā veidā savā mikroviļņu krāsnī.

Priekšrocības

AEG - Mikroviļņu krāsns - MFB295DB

Grila funkcija. Ar vienu taustiņa pieskārienu

Grila funkcija ļauj jums iegūt kraukšķīgu virspusi lazanjai vai crème brûlée. Gatavojiet ar tekstūru un garšu, lēni grilējot ēdienu, izmantojot mikroviļņu krāsns laiku un efektivitāti.

AEG - Mikroviļņu krāsns - MFB295DB

Nepārtraukta karsēšana ar Inverter Technology

Inverter Technology nodrošina ātrāku un vienmērīgāku gatavošanu, kontrolējot jaudas līmeni. Nepārtrauktā karstuma plūsma visā gatavošanas procesā novērš nevienmērīgas karsēšanas risku.

AEG - Mikroviļņu krāsns - MFB295DB

Lielāka, nekā šķiet. Ļoti liela 29 l ietilpība

Neļaujiet mazajam dizainam sevi apmānīt. Šī mikroviļņu krāsns ir pietiekami liela visiem jūsu ēdieniem, jo tās ietilpība ir 29 l.

Gatavojiet bez trokšņa ar Silent+

Tagad varat gatavot bez trokšņa mikroviļņu krāsnī. Funkcija Silent+ nodrošina klusu mikroviļņu krāsns darbību visā gatavošanas laikā.

AEG - Mikroviļņu krāsns - MFB295DB

Daudzfunkcionāla gatavošana. Dažādība un ērtums

Iestatiet elektroniski, lai daļēji pagatavotu mikroviļņu krāsnī un pabeigtu grilā. Daudzfunkcionāla gatavošana nodrošina daudzpusību un vieglumu virtuvē.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona