Cita informācija

Vairs nav jāizvēlas starp gatavošanu ar gāzi vai indukciju! Šī plīts virsma ļauj baudīt katra gatavošanas veida priekšrocības, gan ar gāzi, gan izmantojot indukcijas zonas.

Priekšrocības

Piemērots karstuma avots ēdieniem, ko gatavosiet

Gatavojiet kā profesionāļi ar AEG indukcijas + gāzes plīts virsmu. Gan indukcijas zonas, gan gāzes degļu esamība nozīmē, ka gatavojamajai maltītei varēsiet izvēlēties atbilstošāko karstuma avotu, izmantojot iecienītākos katlus un pannas.

AEG - Jaukta tipa plīts virsma - HDB64623NB

Sasaistiet divas gatavošanas zonas, izmantojot tilta funkciju

Tilta funkcija sasaista divas gatavošanas zonas kopā, lai pielāgotu plīti ikvienai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Sasaistītajām zonām ir vienāds temperatūras un laika iestatījums, un tās ir ideāli piemērotas gadījumiem, kad jūs gatavojat ēdienu saviesīgām vakariņām vai lielākām svinībām.

Liesma ar StepPower. Precīzam karstumam

StepPower ļauj precīzi kontrolēt plīts virsmas karstumu un pastāvīgi pagatavot gardas maltītes. Liesmas lielumu iespējams iestatīt līmeņos no 1 līdz 9, sasniedzot uzticamus rezultātus virtuvē katru gatavošanas reizi.

IETAUPIET LĪDZ PAT 20% GĀZES, IZMANTOJOT VERTIKĀLĀS LIESMAS DEGLI

Mūsu vertikālās liesmas gāzes plīts ļaus jums ietaupīt līdz pat 20% enerģijas, vārot ūdeni makaroniem vai pat gatavojot maltīti vokpannā. Un degli varēsiet vienkārši mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, nodrošinot lielisku tīrību.

Ērti tīrāmi čuguna katlu un pannu balsti

Atsevišķie čuguna katlu un pannu balsti ir ārkārtīgi vienkārši un atsevišķi noņemami un tīrāmi. Katli un pannas arī vienmēr uz plīts būs stabili.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels