Cita informācija

Indukcijas plīts 6000 Bridge atvieglo gatavošanu ar lielām pannām vai katliem. Tilta taustiņš sasaista divas gatavošanas zonas kopā, lai plīti pielāgotu jebkurai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Tilta zonā tiks nodrošināta vienāda temperatūra un piemērotais laika iestatījums.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Sasaistiet divas gatavošanas zonas, izmantojot tilta funkciju

Tilta funkcija sasaista divas gatavošanas zonas kopā, lai pielāgotu plīti ikvienai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Sasaistītajām zonām ir vienāds temperatūras un laika iestatījums, un tās ir ideāli piemērotas gadījumiem, kad jūs gatavojat ēdienu saviesīgām vakariņām vai lielākām svinībām.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Atturīgs dizains: To atdzīvina jūsu pieskāriens

Atturīgais dizains nevainojami iekļaujas darba virsmā. Pēc plīts virsmas izslēgšanas plīts virsma ir pilnīgi melna — bez zonām, līnijām un uzrakstiem. Pēc plīts ieslēgšanas atdzīvojas gatavošanas zonas un skārienvadības elementi. Akcentētam virtuves dizainam.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

LED slīdņu vadība nevainojamam virtuves dizainam

Kad plīts virsma ir izslēgta, var redzēt tikai skaistu melnu stiklu. Pieskarieties LED slīdņu vadības lietotāja saskarnei, un plīts virsma atdzīvosies. Intuitīvai un precīzai vadībai, neupurējot virtuves dizainu.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. PowerBoost funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona