Cita informācija

6000 Bridge indukcijas plīts virsma atvieglo gatavošanu lielās pannās vai katlos. Tilta taustiņš sasaista divas gatavošanas zonas kopā, lai plīti pielāgotu jebkurai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Tilta zonā tiks nodrošināta vienāda temperatūra un piemērotais laika iestatījums.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Sasaistiet divas gatavošanas zonas, izmantojot tilta funkciju

Tilta funkcija sasaista divas gatavošanas zonas kopā, lai pielāgotu plīti ikvienai lielākai vai garākai pannai vai katlam. Sasaistītajām zonām ir vienāds temperatūras un laika iestatījums, un tās ir ideāli piemērotas gadījumiem, kad jūs gatavojat ēdienu saviesīgām vakariņām vai lielākām svinībām.

Atturīgs dizains: To atdzīvina jūsu pieskāriens

Atturīgais dizains nevainojami iekļaujas darba virsmā. Pēc plīts virsmas izslēgšanas plīts virsma ir pilnīgi melna — bez zonām, līnijām un uzrakstiem. Pēc plīts ieslēgšanas atdzīvojas gatavošanas zonas un skārienvadības elementi. Akcentētam virtuves dizainam.

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

LED slīdņu vadība nevainojamam virtuves dizainam

Kad plīts virsma ir izslēgta, var redzēt tikai skaistu melnu stiklu. Pieskarieties LED slīdņu vadības lietotāja saskarnei, un plīts virsma atdzīvosies. Intuitīvai un precīzai vadībai, neupurējot virtuves dizainu.

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. Jaudas pastiprināšanas funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels