Cita informācija

Ir interesantākas lietas nekā sekošana līdzi ūdens vārīšanās procesam. Indukcijas plīts virsma 7000 SenseBoil® nosaka pieaugošos ūdens burbuļus un automātiski samazina vārīšanās intensitāti. Tādējādi jūs varat koncentrēties uz garšu pilnveidošanu un izsmalcinātu ēdienkarti.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84411XB

Kontrolēta ūdens vārīšana ar Boil sensoru

Boil sensors nosaka pieaugošos ūdens burbuļus un automātiski pielāgo temperatūras iestatījumus, samazinot to līdz kontrolētai vārīšanās temperatūrai. Vairs nekādas līdzi sekošanas. Ietaupa laiku un enerģiju.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84411XB

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84411XB

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. PowerBoost funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84411XB

Plīts virsmas taimeris. Domāts precizitātei

Iebūvēto plīts virsmas taimeri var iestatīt uz laiku līdz pat vienai stundai, un tas automātiski izslēdz plīts virsmu, kad laiks ir beidzies. Precīziem rezultātiem bez piepūles.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona