Cita informācija

Indukcijas plīts virsmas 7000 SenseFry inteliģentais cepšanas sensors. Vienkārši atlasiet jaudas līmeni, un plīts virsma automātiski uzturēs vajadzīgo temperatūru.

Priekšrocības

Konsekventi cepšanas rezultāti ar Fry sensoru

Uzlabotais indukcijas plīts virsmas Fry sensors gādā, lai visi ēdieni ceptos vienmērīgi. Sensors sajūt, pārvalda un regulē vienmērīgu temperatūru uz visas plīts un pannas virsmas. Lai ēdiens būtu nevainojami izcepts.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE64431FB

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE64431FB

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. PowerBoost funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE64431FB

Plīts virsmas taimeris. Domāts precizitātei

Iebūvēto plīts virsmas taimeri var iestatīt uz laiku līdz pat vienai stundai, un tas automātiski izslēdz plīts virsmu, kad laiks ir beidzies. Precīziem rezultātiem bez piepūles.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona