Cita informācija

Izbaudiet kraukšķīgas kroketes vai frī kartupeļus, kas pagatavoti AirFry cepeškrāsnī un paplātē. Mazās paplātes atveres ļauj karstajam gaisam gatavot sastāvdaļas no visām pusēm. Tā tiek panākta burvīga cepta tekstūra, kurai vispār nav nepieciešama eļļa.

Priekšrocības

Kraukšķīga garoziņa bez eļļas. Ar AirFry

Apvienojot AirFry cepeškrāsni un tās perforēto stiepļu paplāti, varat iegūt cepta ēdiena garšu un tekstūru bez eļļas. Karstais gaiss spēj izkļūt caur paplāti, karsējot pārtiku no visām pusēm. Veselīgam, kraukšķīgam rezultātam.

Ātri uzsilst, viegli tīrīt

Keramiskā plīts virsma uzsilst ļoti ātri, sniedzot pilnīgu karstumu kad un kur ir nepieciešams. Bez tam tās gludo stikla virsmu var nekavējoties ērti noslaucīt.

Vairāk iespēju ar daudzfunkcionālu cepeškrāsni

Šo daudzfunkcionālo cepeškrāsni ar ventilatoru un vairākiem karstuma avotiem var izmantot dažādās kombinācijās. Rezultāts — optimāla gatavošanas daudzpusība.

Izvelciet un nofiksējiet. Ar teleskopiskām vadotnēm

Pilnīgi izvelkamās teleskopiskās vadotnes nodrošina labāku piekļuvi traukiem cepeškrāsnī. Vadotnes ļauj pilnīgi izvilkt plauktus ārā no cepeškrāsns un notur tos vietā, lai jūsu rokas būtu brīvas, darbojoties ar cepešiem, mērcēm vai garšvielām.

Izņemamās stikla durvis. Atvieglo tīrīšanu

Ar izņemamajām stikla durvīm varat tās noņemt pavisam un izņemt stikla paneļus. Tīrīšana nekad nav bijusi vieglāka.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona