Cita informācija

Mūsu nosūcējs 3000 LEDlights būs jūsu sabiedrotais virtuvē. Patērējot daudz mazāk enerģijas un kalpojot daudz ilgāk, tas piedāvā lielisku apgaismojumu kvalitatīvākai gatavošanai.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams tvaika nosūcējs - DGB3523S

LEDlights vēl uzlabotākai gatavošanai

LED apgaismojums patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus kalpojot ilgāk. Tāpat tās nodrošina profesionālu izgaismošanu detalizētākai gatavošanai.

AEG - Iebūvējams tvaika nosūcējs - DGB3523S

Tvaika nosūcējs, uz kuru var paļauties

Tīrs virtuves gaiss, pateicoties efektīvam tvaika nosūcējam. Tā uzticamais motors palīdz efektīvi samazināt un likvidēt daudzus aromātus, kuri rodas gatavošanas gaitā.

Prasmīgi uztver virtuves izgarojumus

Šo ilgi kalpojošo filtru, kas uzticami uztver aromātus un taukus, var vienkārši nomainīt, kad tas nepieciešams.

Nosūcēja iestatījumi. Pēc pieprasījuma. Ar mehānisko vadību

Inovatīvās mehāniskās vadības iespējas padara tvaika nosūcēja funkciju kontroli daudz ērtāku. Izbaudiet pilnu kontroli gatavošanas laikā, sākot no ventilatora jaudas regulēšanas līdz apgaismojuma iestatījumu pielāgošanai.

AEG - Iebūvējams tvaika nosūcējs - DGB3523S

Ātra un uzticama, savā kategorijā labākā uzstādīšana

Ātrai un precīzai, savā kategorijā labākajai tvaika nosūcēja uzstādīšanai, izmantojiet PerfectFit risinājumus. Tam ir par 25% mazāk uzstādīšanas darbību un iespējas to darīt bez instrumentiem, kas rada lietotājam draudzīgu pieredzi un vienam cilvēkam viegli paveicamu uzdevumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona