Cita informācija

Mūsu nosūcējs 3000 LEDlights būs jūsu sabiedrotais virtuvē. Patērējot daudz mazāk enerģijas un kalpojot daudz ilgāk, tas piedāvā lielisku apgaismojumu kvalitatīvākai gatavošanai.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējams tvaika nosūcējs - DGB2531M

LEDlights vēl uzlabotākai gatavošanai

LED apgaismojums patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus kalpojot ilgāk. Tāpat tās nodrošina profesionālu izgaismošanu detalizētākai gatavošanai.

Tvaika nosūcējs, uz kuru var paļauties

Tīrs virtuves gaiss, pateicoties efektīvam tvaika nosūcējam. Tā uzticamais motors palīdz efektīvi samazināt un likvidēt daudzas ēdiena gatavošanas gaitā izveidojušās smakas.

Prasmīgi uztver virtuves izgarojumus

Šo ilgi kalpojošo filtru, kas uzticami uztver smakas un taukus, var nepieciešamības gadījumā vienkārši nomainīt.

Tvaika nosūcēja iestatījumi. Pēc pieprasījuma. Elektroniskās vadības elementi

Inovatīvie elektroniskās vadības elementi sniedz ērtu kontroli pār tvaika nosūcēja funkcijām. Izbaudiet pilnu kontroli gatavošanas laikā, sākot no ventilatora griešanās ātruma regulēšanas līdz apgaismojuma iestatījumu pielāgošanai.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona