Cita informācija

Cienītāji var izvēlēties no karsto dzērienu klāsta, izmantojot iebūvēto kafijas automātu no AEG. Baristas līmeņa kafijas mājas risinājums ļauj pagatavot no intensīva espresso līdz putojošam kapučīno, kā arī plašu klāstu citu karsto dzērienu. Viss tiek veikts garšai, izmantojot viegli pagriežamu vadības rotoru un skaidru krāsu displeju.

Priekšrocības

Izsmalcināti maisījumi. Intensīvi espresso. Vai kaut kur pa vidu

Sākot ar espresso, beidzot ar izsmalcinātu maisījumu — izvēlieties kafiju, kas jums piemērota. Daudzumu var pielāgot, lai izmērītu precīzu kafijas daudzumu, un aromāta izvēle ļauj atlasīt kafijas stiprumu, sākot ar vieglu un beidzot ar stipru. Tādējādi katra kafijas tase ir pielāgota individuālai gaumei.

Noteikts piena daudzums katrai kafijai

Neatkarīgi no tā, vai gatavojat zīdainu latte macchiato vai putām bagātu kapučīno, jūs varat lietot piena daudzuma funkciju, lai iegūtu ideālu konsistenci katrā kafijā. Norādiet konkrēto ideāli tvaicētā piena daudzumu katrai tasei. Gādājot, lai tekstūra būtu ideāla katru reizi.

Ideāli pagatavots piens. Patiesi izcila kafija

Iegūstiet ideālu piena tekstūru, izmantojot termisko trauku. Tas gādā, lai piens glabātos ideālos apstākļos, kas nodrošina nevainojamas putas, kuru konsistenci var noregulēt atbilstoši kafijai — parastai baltai, kapučīno vai kādai citai.

Līdz sešām tasēm kafijas ar vienu pieskārienu

MultiCup iestatījums ir ideāli piemērots, ja kafija jāpasniedz vairākiem viesiem vienlaikus. Izmantojiet reaģējošo vadības rotoru, lai izvēlētos līdz sešām tasēm kafijas, kuras visas tiek pagatavotas vienlaikus. Piedāvājot izcilu kafiju bez vilcināšanās.

Prasmīgi saputots piens. Katru reizi

Augstspiediena tvaicētājs sakarsē un uzputo pienu līdz ideālai konsistencei, lai to varētu pievienot kafijai. Ūdens, kas uzreiz ir karsts, lieliski noder arī tējai un citiem karstiem dzērieniem.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels