Cita informācija

9000 LongFresh ledusskapja nodalījums rada īpašu vidi delikātiem produktiem, nodrošinot zonu (atdzesētu līdz 0 °C), kas aukstāka par pārējo ledusskapi, gaļai, zivīm vai jebkuriem svaigiem produktiem.

Priekšrocības

Maksimālas rūpes par produktiem. Ar ZeroDegrees LongFresh

LongFresh 0 °C nodalījumi, nepārspējama vide produktu uzglabāšanai. Zona, kas ir aukstāka par pārējo ledusskapi — 0 °C, īstā vieta zivīm, gaļai vai smalkākiem produktiem. Aprīkota ar mitruma vadību, lai novērstu produktu izkalšanu. Rūpīgi izvēlētiem produktiem, kas nezaudē aromātu.

Stabila temperatūra ar MultiFlow

MultiFlow sargā pārtikas kvalitāti, visā ledusskapī uzturot stabilu temperatūru un mitrumu. Aukstais gaiss var aktīvi cirkulēt, pateicoties vairākiem gaisa kanāliem, sasniedzot katru stūrīti.

Skārienjutīgā elektroniskā vadība augšdaļā piedāvā precīzu funkciju kontroli

Ar adaptīvu un skaidru displeju varat precīzi iestatīt temperatūru un bez piepūles piekļūt ledusskapja funkcijām, izmanojot augšā izvietoto skārienjutīgo elektronisko vadības paneli.

Nevainojami pielāgota vieta ledusskapī ar FlexiShelf

Izmantojiet pielāgojamu glabāšanas vietu ledusskapī, pateicoties FlexiShelf. Plaukta priekšējā daļa netraucēti paslīd zem dziļākās daļas, lai atbrīvotu vietu arī augstākiem priekšmetiem.

Durvis aizveras plūstoši un klusi — vienmēr

Precīzi izgatavotas durvju eņģes ar plūstošu aizvēršanos palīdz izvairīties no nejauši atvērtām ledusskapja durvīm, kas var novest pie nelietderīgas enerģijas patēriņa un sabojāta ēdiena, un nodrošina ciešu, drošu un klusu durvju aizvēršanos.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels