Product details

Mūsu vakuuma iepakotāja atvilktne ļauj jums piemērot profesionālu SousVide gatavošanas metodi mājās, nevainojami nostiprinot garšu, sulīgumu un uzturvielas

Priekšrocības

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Augstas kvalitātes rezultāti garantēti – pat maltītēm, kas pagatavotas iepriekš

Sagatavojiet un hermētiski noslēdziet savas maltītes sastāvdaļas, kad vien jums tīk. Jūs varat būt drošs, ka produktu svaigums un aromāts būs nevainojami saglabājušies līdz gatavošanas brīdim.

Saglabājiet pārtikas labāko garšu un tekstūru

Saglabājiet vairāk sulīguma un uzlabojiet sastāvdaļu garšu sajaukumu, gatavojot SousVide cepeškrāsnī un izmantojot vakuuma iepakotāja atvilktni, lai iepakotu un uzglabātu pārtiku.

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Jo smalkākās sastāvdaļas ir pelnījušas vislabāko saglabāšanas metodi

Saglabājiet sastāvdaļu svaigumu līdz pat trijām reizēm ilgāk, nekā izmantojot ledusskapi, profesionāli iepakojot tās vakuumā.

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Īsākā laikā - vairāk garšas

Atjaunojiet un izbaudiet autentiskas garšas, radot dažādus pasaulē zināmus ēdienus, marinēšanai atvēlot daudz īsāku laiku nekā ierasts. Ievietojiet ēdienu un garšvielas vakuuma atvilktnē, aizveriet vāku un piespiediet taustiņu. Šī speciālā funkcija rūpīgi izveidota, lai drastiski mazinātu marinēšanas laiku, ļaujot jums radīt īpaši sulīgas garšas, apejot gaidīšanas laiku.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci