Cita informācija

Mūsu vakuuma iepakotāja atvilktne ļauj jums piemērot profesionālu SousVide gatavošanas metodi mājās, nevainojami nostiprinot garšu, sulīgumu un uzturvielas

Priekšrocības

Augstas kvalitātes rezultāti garantēti – pat maltītēm, kas pagatavotas iepriekš

Sagatavojiet un hermētiski noslēdziet savas maltītes sastāvdaļas, kad vien jums tīk. Jūs varat būt drošs, ka produktu svaigums un aromāts būs nevainojami saglabājušies līdz gatavošanas brīdim.

Saglabājiet pārtikas labāko garšu un tekstūru

Saglabājiet vairāk sulīguma un uzlabojiet sastāvdaļu garšu sajaukumu, gatavojot SousVide cepeškrāsnī un izmantojot vakuuma iepakotāja atvilktni, lai iepakotu un uzglabātu pārtiku.

Jo smalkākās sastāvdaļas ir pelnījušas vislabāko saglabāšanas metodi

Saglabājiet sastāvdaļu svaigumu līdz pat trijām reizēm ilgāk, nekā izmantojot ledusskapi, profesionāli iepakojot tās vakuumā.

Īsākā laikā - vairāk garšas

Atjaunojiet un izbaudiet autentiskas garšas, radot dažādus pasaulē zināmus ēdienus, marinēšanai atvēlot daudz īsāku laiku nekā ierasts. Ievietojiet ēdienu un garšvielas vakuuma atvilktnē, aizveriet vāku un piespiediet taustiņu. Šī speciālā funkcija rūpīgi izveidota, lai drastiski mazinātu marinēšanas laiku, ļaujot jums radīt īpaši sulīgas garšas, apejot gaidīšanas laiku.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels