Cita informācija

Cepeškrāsns ar mikrov. funkciju, 46x60 cm, nerūs. tēr., 43l, vadības rotors, Wi-Fi, 23 karsēšanas režīmi + mikrov. funkc., mikrov. jauda 1000W, 90 autom. progr.

Priekšrocības

Pati labākā iespējamā garša uz pusi īsākā laikā

Sulīga cepta vistiņa, kartupeļu sacepums, liellopu gaļas sautējums — pagatavojiet visu ātrāk nekā ar tradicionālo cepeškrāsni. Cepeškrāsns CombiQuick — ātrākais veids izcilai garšai. Apvienojot karstu gaisu un ventilatoru ar mikroviļņu krāsns ātrumu. Tagad laiks vairs netraucēs garšai.

Mikroviļņu un grila kombinācija - ātra gatavošana ar kraukšķīgu rezultātu

Apvieno grila jaudu un mikroviļņu efektivitāti, ātri panākot vajadzīgo rezultātu. Izkausē sieru vai apbrūnini "krem brulē" cukura pārklājumu, visu iespējams paveikt, izmantojot mikroviļņus. Daudzpusīga gatavošana ir apgūta.

Funkcionāla. Integrēta. Personalizēta. Viedā virtuve

Attālināta cepeškrāsns pārvaldība, mūsu dažādo partneru piedāvātās iespējas un personalizēts ēdiena gatavošanas atbalsts — tas viss lietotnē My AEG Kitchen. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā bagātināt savas viedās virtuves lietošanas pieredzi.

Sakarsējiet iepriekš ātrāk, izmantojot ātrās uzkarsēšanas funkciju

Paveiciet vairāk, iestatot ātrās uzkarsēšanas funkciju, kas sakarsēs cepeškrāsni līdz nepieciešamajai temperatūrai par 40% ātrāk kā tradicionālās cepeškrāsnis. Īsāks gaidīšanas laiks, lai sāktu gatavošanu un saņemtu izcilu rezultātu nepieciešamajā laikā.

EXCite+ TFT displejs ar vadības rotoru. Precizitāte gatavošanā

Ar EXCite+ TFT displeju un ritināmo vadības pārslēgu varat precīzi un ērti kontrolēt cepeškrāsns karstumu, pārlūkot programmas, izvēlēties funkcijas un pat iegūt cepeškrāsns programmas atjauninājumus, izmantojot Wi-Fi. Tas viss jums ir pieejams digitālajā ekrānā, vienkārši pagriežot pārslēgu.

Pagatavots vienmērīgi visur

Izmantojot šo cepeškrāsni, enerģijas taupīšana ir saistīta arī ar efektīvu gatavošanu. Tā ir aprīkota ar jaunu konvekcijas sistēmu Hot Air, kas gādā par vienmērīgu karsta gaisa cirkulāciju visā cepeškrāsns tilpnē. Tādēļ cepeškrāsns uzkarst ātrāk un gatavošanas temperatūru var samazināt gandrīz par 20%, ietaupot laiku un enerģiju.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels