Cita informācija

Iegūstiet vislabāko garšu un tekstūru, cepot uz indukcijas plīts virsmas 7000 SenseFry®. Vienkārši atlasiet ēdienu un vēlamo rezultātu. Jums vairs nav jāmin, kad katliņš vai eļļa sasniegusi nepieciešamo temperatūru. Vairs nekādas nepieciešamības regulēt.

Priekšrocības

Konsekventi cepšanas rezultāti ar Fry sensoru

Uzlabotais indukcijas plīts virsmas Fry sensors gādā, lai visi ēdieni ceptos vienmērīgi. Sensors sajūt, pārvalda un regulē vienmērīgu temperatūru uz visas plīts un pannas virsmas. Lai ēdiens būtu nevainojami izcepts.

Pilnkrāsu skārienvadība jūsu valodā

Pilnakrāsu skārienvadības lietotāja saskarne sniedz pakāpeniskas norādes un reāllaika atsauksmes. Tas nozīmē, ka jūs varat gatavot ēdienu ar lielāku pārliecību. Tā pat iemācīs jūs gatavot sous vide tehnikā. Paceliet savas gatavošanas prasmes jaunā līmenī

Daudzveidīga gatavošana ar FlexiBridge®

Funkcija FlexiBridge® sniedz jums iespēju pielāgot gatavošanas apgabalu, sasaistot un pārvaldot līdz pat četriem segmentiem dažādos veidos. Tā ir ideāli piemērota lielām vai garām pannām un gadījumiem, kad ir nepieciešams gatavot vairākus ēdienus vienlaikus.

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

Individuāla laika uzskaite katrai gatavošanas zonai

Lietojot gatavošanas zonu, skārienekrāna displejā var ātri un ērti aplūkot tās taimeri. Vairs nav nepieciešams mainīt izvēlnes vai zonas. Katram ēdienam var precīzi noteikt gatavošanas laiku, tāpēc jūs pilnībā pārvaldāt gatavošanas procesu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels