Cita informācija

Indukcijas plīts virsmas 7000 SenseFry inteliģentais cepšanas sensors. Vienkārši atlasiet jaudas līmeni, un plīts virsma automātiski uzturēs vajadzīgo temperatūru.

Priekšrocības

Konsekventi cepšanas rezultāti ar Fry sensoru

Uzlabotais indukcijas plīts virsmas Fry sensors gādā, lai visi ēdieni ceptos vienmērīgi. Sensors sajūt, pārvalda un regulē vienmērīgu temperatūru uz visas plīts un pannas virsmas. Lai ēdiens būtu nevainojami izcepts.

Ērtāka lietošana un plašāka kontrole, patiecoties atsevišķai vadībai

Atsevišķās vadības saskarnē izmantoti intuitīvi cipari no 1 līdz 9, lai varētu ērti iestatīt vēlamo temperatūru bez nepieciešamības spaidīt plusa vai mīnusa pogas.

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. Jaudas pastiprināšanas funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IAE84431FB

Plīts virsmas taimeris. Domāts precizitātei

Iebūvēto plīts virsmas taimeri var iestatīt uz laiku līdz pat vienai stundai, un tas automātiski izslēdz plīts virsmu, kad laiks ir beidzies. Precīziem rezultātiem bez piepūles.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels