Cita informācija

Tvaika nosūcējam 6000 ExtractionTech ir jaudīgs, efektīvs motors, kas sniedz jums iespēju attīrīt virtuves gaisu no izgarojumiem un ēdiena gatavošanas aromātiem bez gaidīšanas.

Priekšrocības

Tīrs gaiss. Ātrāk.

Šis tvaika nosūcējs ātri attīra virtuves gaisu no gatavošanas procesā radītajiem garaiņiem. Tas notiek tāpēc, ka šis tvaika nosūcējs aprīkots ar efektīvu un jaudīgu motoru.

AEG - Iebūvējams tvaika nosūcējs - DPE5660M

LEDlights vēl uzlabotākai gatavošanai

LED apgaismojums patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus kalpojot ilgāk. Tāpat tās nodrošina profesionālu izgaismošanu detalizētākai gatavošanai.

Pastāvīgi maksimāla filtrēšana

Īpašu labi funkcionējošs filtrs, kas uztver un likvidē taukus un aromātus gatavošanas laikā. Izņemamo filtru var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, gādājot, lai jūsu tvaika nosūcējs vienmēr darbotos efektīvi.

AEG - Iebūvējams tvaika nosūcējs - DPE5660M

Viens pieskāriens. Pilna kontrole

Visas tvaika nosūcēja funkcijas ir apvienotas vienotā elektroniskās vadības panelī. Tādējādi iestatījumus var uzraudzīt un regulēt ar vienu pieskārienu. Precīzi un intuitīvi.

AEG - Iebūvējams tvaika nosūcējs - DPE5660M

Ātra un uzticama uzstādīšana

Izmantojiet PerfectFit risinājumus, lai ātri un precīzi uzstādītu jauno tvaika nosūcēju. Par 25% mazāk veicamo soļu, un to ir iespējams paveikt bez instrumentiem, tādējādi nodrošinot lietotājiem draudzīgu pieredzi, ko var paveikt viens cilvēks.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels