Cita informācija

Iebūvētā veļas mazgājamā mašīna 7000 ProSteam® var atsvaidzināt apģērbu ar tvaiku, ja tam nav nepieciešama pilna mazgāšana. Apstrāde ar tvaiku patērē par 96% mazāk ūdens* (tikai 2 litrus ciklam), ilgst 25 minūtes un ir saudzīgāka pret apģērbu.
* Iekšējā testēšana ar 1 kg veļu tvaika programmā, salīdzinot ar izsmalcināto apģērbu programmu.

Priekšrocības

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* SAMAZINĀTAS KROKAS AR STEAMREFRESH

Steam Refresh neitralizē aromātus* un samazina krokas, tostarp izsmalcinātam apģērbam, tikai 25 minūtēs. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet aromātisko tvaika smaržvielu. Piešķir apģērbam svaigumu.

* Ārējā testēšana uzrāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku SteamRefresh.

PROSENSE® — PAR 30% MAZĀK LAIKA, ŪDENS UN ENERĢIJAS KATRĀ MAZGĀŠANAS REIZĒ

ProSense® tehnoloģija automātiski nosver ievietotās drēbes, lai piedāvātu individuāli piemērotu ciklu. Sensori precīzi regulē mazgāšanas laiku, nodrošinot optimālu katra apģērba mazgāšanu. Tā var ietaupīt patērēto laiku, ūdeni un enerģiju līdz pat 30 %*.

* Iekšējā testēšana attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas ietaupījumu 30 °C temperatūrā kokvilnas ciklā pierāda optimizāciju ar ProSense 1 kg veļas salīdzinājumā ar pilnu ielādi.

MŪSU ZEMĀ TORKŠŅA LĪMEŅA VEĻAS MAZGĀJAMĀ MAŠĪNA NETRAUCĒS JUMS IKDIENAS GAITĀS

Tā izstrādāta klusai darbībai, lai jūs varētu netraucēti baudīt mājās mieru. Tā netraucēs gatavot, sarunāties vai ieturēt maltītes, ja tiks uzstādīta virtuvē. Turpiniet ikdienas gaitas, vienlaikus mazgājot apģērbu.

LIELĀKA ELASTĪBA AR TIMESAVE PLUS — EFEKTĪVA MAZGĀŠANA VISĀTRĀK

Vienkārši izvēlieties iespēju TimeSave, lai samazinātu cikla darbības laiku par divām reizēm, nodrošinot efektīvu un ātru mazgāšanu.

HIGIĒNAS PROGRAMMA SAMAZINA BAKTĒRIJU UN VĪRUSU DAUDZUMU

Higiēnas programma ir augstas efektivitātes mazgāšanas cikls, kas samazina apģērbā esošo baktēriju un vīrusu daudzumu. Ja mazgāsiet temperatūrā virs 60°C, samazināsiet arī alergēnu daudzumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels