Cita informācija

9000 AbsoluteCare® veļas mazgājamā mašīna izmanto unikālo un pārsteidzošo tehnoloģiju ūdens filtrēšanai un attīrīšanai, pasargājot krāsas no izbalēšanas.* Tādējādi jūsu apģērbam tiek nodrošināta labākā aprūpe, novēršot sarukšanas un formas zuduma iespēju.**
* Ārējā testēšana krāsu noturībai uz melna poliestera pēc 50 mazgāšanas reizēm 30 grādos ar Softwater tehnoloģiju ** Iekšējā testēšana, pierādot sarukšanas samazinājumu vairākiem kokvilnas apģērbiem, mazgājot ar SoftWater tehnoloģiju cietā ūdenī kokvilnas ciklā salīdzinājumā ar nefiltrētu cietu ūdeni.

Priekšrocības

ABSOLUTECARE® AR SOFTWATER TEHNOLOĢIJU. NEKĀDAS IZBALĒŠANAS.* AIZSARGĀTA FORMA**

Aizsargā audumu un krāsas. Softwater tehnoloģija filtrē kaitīgos ūdens minerālus, samazinot krāsu izbalēšanu pirmajās 50 mazgāšanas reizēs* un samazinot formas zudumu.** Nodrošina apģērba ilgāku kalpošanu un krāsas aizsardzību.

* Ārējā testēšana krāsu noturībai uz melna poliestera pēc 50 mazgāšanas reizēm 30 grādos ar Softwater tehnoloģiju ** Iekšējā testēšana, pierādot sarukšanas samazinājumu vairākiem kokvilnas apģērbiem, mazgājot ar SoftWater tehnoloģiju cietā ūdenī kokvilnas ciklā salīdzinājumā ar nefiltrētu cietu ūdeni.

ABSOLUTEWASH 49 MIN. IZTĪRA APĢĒRBU 30 °C, PILNĪBĀ ATBRĪVOJOT NO TRAIPIEM*

AbsoluteWash 49 minūšu jaudīgā programma rūpīgi iztīra apģērbu 30 °C temperatūrā mazāk nekā stundas laikā. Tā filtrē ūdeni un maksimāli palielina mazgāšanas līdzekļa iedarbību, pilnībā iztīrot traipus.* Tiek patērēts par 30 % mazāk enerģijas, nekā mazgājot apģērbu.

* AbsoluteWash ārējā testēšana 49 minūtēs 30 °C programmā ar 5 kg veļu pierāda 100 % traipu iztīrīšanu attiecībā uz 59 populārākajiem mājsaimniecības traipiem.

NĀKAMAIS LĪMENIS IERĪČU MIJIEDARBĪBAI AR AEGCONNECTED

Izmantojiet My AEG Care lietotni, lai pielāgotu iestatījumus un iegūtu viedus padomus un ieteikumus. Pielāgojiet veļas mazgāšanas ciklus un nosūtiet instrukcijas uz savu ierīci atbilstoši savām vajadzībām un paradumiem. Vieda un ērta kontrole no viedtālruņa.

EFEKTĪVA TĪRĪŠANA MAZĀK NEKĀ 1 STUNDAS LAIKĀ 30°C TEMPERATŪRĀ

PowerCare izmanto unikālu tehnoloģiju ātrai mazgāšanas līdzekļa iemaisīšanai, nodrošinot vienmērīgu piekļuvi apģērbam un tīru veļu. Aktivizē mazgāšanas līdzekļa iedarbību pat 30°C, nodrošinot nevainojamu tīrību mazāk nekā stundas laikā.

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* KROKAS SAMAZINĀTAS AR STEAM REFRESH

Atsvaidzināšana ar tvaiku neitralizē aromātus* un samazina burzījumus, tostarp izsmalcinātam apģērbam, tikai 25 minūtēs. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet tvaika aromātu, piešķirot apģērbam tikko mazgātas veļas svaigumu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels