Cita informācija

7000 ProSteam® veļas mašīna ar žāvētāju ir 3-in-1 veļas mašīna, kas vienkāršo mazgāšanas procesu ar mazgāšanas, žāvēšanas un tvaika programmām. Apstrāde ar tvaiku patērē par 96% mazāk ūdens* un ir saudzīgāka nekā parastā mazgāšana, palīdzot apģērbam saglabāt lielisku izskatu ilgāk.
* Uzņēmumā veikts tests ar 1kg veļas daudzumu tvaika programmā, salīdzinot ar saudzīgās mazgāšanas programmu.

Priekšrocības

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS*, MAZĀK KROKU, ATSVAIDZINOT AR STEAMREFRESH

Atsvaidzināšana ar tvaiku neitralizē aromātus* un samazina krokas apģērbam, tostarp smalkai veļai, tikai 25 minūtēs. Ja vēlaties papildu svaiguma devu, vienkārši pievienojiet mūsu aromātiskās tvaika smaržvielas, kas rada tikko mazgātas veļas svaigumu.

* Ārējā testēšanā pierādīta cigarešu dūmu aromāta neitralizēšana SteamRefresh ciklā.

SPECIALCARE MAZGĀŠANAI UN ŽĀVĒŠANAI. PIELĀGOTA KOPŠANA PAT VILNAI UN SMALKAJAI VEĻAI

SpecialCare cikls mazgāšanai un žāvēšanai pielāgojas katra materiāla veidam, nodrošinot maigu un vienlaikus efektīvu tīrīšanu. Šī Woolmark Blue sertificētā veļas mašīna mazgā un žāvē ikdienas veļu, smalkveļu un vilnu. Tā arī atjauno jūsu virsdrēbju ūdensizturību.

PROSENSE® PIELĀGO CIKLA LAIKU, TAUPOT ELEKTROENERĢIJU UN ŪDENI

Gan lielam, gan mazam veļas daudzumam ProSense® tehnoloģija automātiski pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas laiku veļas ielādes apjomam, taupot elektroenerģiju un ūdeni. Efektīvākai apģērba kopšanai.

ĀTRĀ 20' MAZGĀŠANA UN  60' ŽĀVĒŠANA — SITUĀCIJĀS, KAD STEIDZATIES

Ar ātrās 20' mazgāšanas un 60' žāvēšanas funkciju jūs variet izmazgāt un izžāvēt 1kg dažāda apģērba vien stundas laikā, vienā piegājienā. Tāpat varat izvēlēties tikai mazgāšanas ciklu, iegūstot tīru apģērbu vien 20 minūtēs. Ātrs un ērts risinājums, kad steidzaties.

MŪSU VEĻAS MAŠĪNA AR ZEMU TROKŠŅA LĪMENI NETRAUCĒ IKDIENAS AKTIVITĀTĒM

Radīta, lai darbotos klusi un jūs varētu mazgāt veļu, netraucējot mieram mājās. Netraucēs gatavošanai, sarunām vai maltītēm, ja uzstādīta virtuvē. Tāpēc izbaudiet savas ikdienas aktivitātes, vienlaikus mazgājot drēbes.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels