Cita informācija

A++, SteamPro Steamify Sous-vide, 46x60 cm, nerūs. tēr., 43l, sensoru vadība, Wi-Fi, termozonde, tvaika tīr., 25 kars. režīmi, 260 autom. prog., Softclosing durvis

Priekšrocības

AEG - Kompaktā cepeškrāsns - KSK998290M

Profesionāli rezultāti jūsu virtuvē

Gatavojiet mājās profesionāla šefpavāra cienīgas maltītes, izmantojot 9000 SteamPro cepeškrāsni ar Steamify®. Trīs gatavošanas līmeņi ļauj karsēt, tvaicēt vai abus kopā. Arī sous-vide gatavošanas metode ir iespējama. Sulīgs rezultāts, uz kuru var paļauties, automātiski iestatīts ar Steamify®.

AEG - Kompaktā cepeškrāsns - KSK998290M

Ar Steamify® automātiski pielāgo tvaika līmeni

Izmantojot Steamify® funkciju, iestatiet vajadzīgo temperatūru, un cepeškrāsns automātiski noregulēs tvaika līmeni. Veselīgākam, garšīgākam ēdienam. Gatavošana ar tvaiku izceļ bagātīgas garšas un saglabā uzturvērtību. Un ar Steamify® funkciju to var viegli izdarīt.

AEG - Kompaktā cepeškrāsns - KSK998290M

Restorāna cienīgi rezultāti mājas apstākļos

Profesionāli šefpavāri jau sen izmanto "sous vide" gatavošanas metodi, lai iegūtu pastāvīgi nevainojamu rezultātu. SousVide cepeškrāsns ienes jūsu mājā restorāna kvalitātes tehnoloģiju, ļaujot jums radīt ēdienus, kas pārsniegs jebkuras prasības.

AEG - Kompaktā cepeškrāsns - KSK998290M

Funkcionāla. Integrēta. Personalizēta. Viedā virtuve

Attālināta cepeškrāsns pārvaldība, mūsu dažādo partneru piedāvātās iespējas un personalizēts ēdiena gatavošanas atbalsts — tas viss lietotnē My AEG Kitchen. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā bagātināt savas viedās virtuves lietošanas pieredzi.

AEG - Kompaktā cepeškrāsns - KSK998290M

Gatavojiet atbilstoši savai gaumei, katru reizi

Precīzi izmērot ēdiena iekšējo temperatūru, pārtikas sensors informē jūs, kad jūsu gaļa ir asiņaina, vidēji izcepta vai labi izcepta. Turklāt tas ļauj arī pagatavot zivis un dārzeņus tieši tā, kā jums tie garšo.

AEG - Kompaktā cepeškrāsns - KSK998290M

Gatavojiet gudrāk, izmantojot krāsu displeju un vadības rotoru

Intuitīvi pārvaldiet gatavošanu cepeškrāsnī ar krāsu displeju un vadības rotoru. Pārlūkojiet programmas, iestatiet taimerus un izvēlieties specializētas funkcijas ar vienu vienīgu pagriezienu - tas viss tiek parādīts digitālajā displejā. Un saņemt bezvadu programmatūras atjauninājumus, izmantojot Wi-Fi savienojumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels