Cita informācija

Sense Boil & Fry viedie gatavošanas sensori automātiski pielāgo siltumu, lai novērstu pārvārīšanu un nodrošinātu ideālu siltuma daudzumu maltītes pagatavošanai. Izcili rezultāti un enerģijas ietaupījums – gan vārot makaronus, gan cepot steiku.

Priekšrocības

Ēdienu gatavošana, izmantojot funkciju Sense Boil & Fry

Sense Boil & Fry viedie gatavošanas sensori ir ideāls palīgs virtuvē. Plīts automātiski pielāgosies vajadzīgajai temperatūrai un novērsīs pārvārīšanu – neatkarīgi no tā, vai jūs cepat olas vai sautējat.

Mazāk skrāpējumu ar eleganto SaphirMatt stiklu

SaphirMatt stikls nodrošina izcilu aizsardzību pret skrāpējumiem, salīdzinot ar mūsu standarta keramikas plīts virsmām. Eleganti melnā, matētā apdare ir izturīga pret pirkstu nospiedumiem un traipiem, tādējādi saglabājot jūsu plīts virsmu jaunas izskatu ilgāk.

Ērta ēdiena gatavošana ar Bridge funkciju

Bridge funkcija ļauj savienot divas atsevišķas gatavošanas zonas, lai izveidotu lielu, vienotu gatavošanas zonu. Tas nozīmē, ka tiek izveidots vienmērīgs siltuma sadalījums pa visu virsmu – ideāli piemērots lielākiem katliem vai plancha grilam.

Hob2Hood® vienmēr uztur jūsu virtuvi svaigu

Hob2Hood® funkcija nemanāmi savieno jūsu plīts virsmu ar tvaika nosūcēju, nodrošinot svaigu virtuves atmosfēru ikreiz, kad gatavojat ēdienu. Ventilators automātiski pielāgo ātrumu, lai novērstu nevēlamu smaku, lai jūs varētu koncentrēties uz ēdiena gatavošanu.

PowerBoost savu gatavošanu

PowerBoost funkcija nodrošina tūlītēju siltuma intensitāti, lai jūsu ēdiens būtu gatavs īsā laikā. Ideāli piemērots, ja nepieciešams ātri uzvārīt ūdeni, apcept dārzeņus vai pat apcept zivis vai gaļu.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels