Veļas mašīnas displejs parāda piekaramo atslēgu - AEG

Pēdējoreiz atjaunots 29.11.2023 07:30

Situācija

  • Displejā ir parādījusies piekaramā atslēga, un ierīce nedarbojas
  • Kā atslēgt bērnu slēdzeni manā AEG veļas mašīnā?
  • Bērnu slēdzene ir aktivizēta, liekot ierīcei nereaģēt
  • Bērnu drošības slēdzene tiek ieslēgta un izslēgta
  • Veļas mašīna neuzsāk programmu un parāda tikai piekaramās atslēgas simbolu

Attiecas uz

  • Veļas mašīna

Risinājums

Tiek parādīta piekaramā atslēga, lai uzsvērtu, ka ir aktivizēta funkcija “Bērnu bloķēšana”. Izmantojot šo opciju, jūs varat neļaut bērniem spēlēties ar vadības paneli un pārtraukt mazgāšanas ciklu.Kad bērnu slēdzene ir ieslēgta, tā neļaus jums veikt nekādas darbības (izņemot pogu Ieslēgts/Izslēgts).

Pogu apraksts var atšķirties atkarībā no ierīces modeļa, taču tie vienmēr tiks norādīti vadības panelī ar piekaramās atslēgas simbolu

Ko darīt, ja jūsu veļas mazgājamā mašīna parāda piekaramās atslēgas simbolu | AEG

Kā aktivizēt/deaktivizēt bērnu bloķēšanu


AEG sērijai 7000,8000,9000Lai deaktivizētu šo opciju, nospiediet un turiet pogas Traipu/priekšmazgāšana un Papildu skalošana 5 sekundes, līdz piekaramā atslēga vairs netiek rādīta LED displejā.

Lai aktivizētu šo opciju, nospiediet un turiet pogas Traipu/priekšmazgāšana un Papildu skalošana 5 sekundes, līdz LED displejā parādās piekaramā atslēga.

*Dažos modeļos: nospiediet un 5 sekundes turiet nospiestu pogas Spin un Stains/Prerewas h , lai aktivizētu/deaktivizētu bērnu slēdzeni.


AEG sērijai 6000

Izmantojot opciju BĒRNU BLOĶĒŠANA, varat neļaut bērniem spēlēties ar vadības paneli.

Lai aktivizētu/deaktivizētu šo opciju, pieskarieties pogai Traipu/priekšmazgāšana, līdz displejā iedegas/nodziest indikators Piekaramā atslēga.

Varat aktivizēt šo opciju:

Pēc pieskaršanās pogai Sākt/Pauze: visas pogas un programmu skala tiek deaktivizētas (izņemot ieslēgšanas/izslēgšanas pogu ).

Pirms pieskaraties pogai Sākt/Pauze: ierīci nevar palaist. Ierīce saglabā šīs opcijas izvēli pēc tās izslēgšanas.


Lai deaktivizētu, nospiediet un turiet Opcijas un Griešana 5 sekundes, līdz piekaramā atslēga vairs netiek rādīta LED displejā.

Lai aktivizētu, nospiediet un turiet Options un Spin 5 sekundes, līdz LED displejā parādās piekaramā atslēga.


AEG vecākiem modeļiem


Lai aktivizētu/deaktivizētu šo opciju, nospiediet Temp. un Grieziet vienlaicīgi, līdz iedegas/nodziest piekaramās atslēgas indikators.

Varat aktivizēt šo opciju:

Pēc Sākt/Pauzes nospiešanas: opcijas un programmas poga tiek bloķēta.

Pirms nospiežat Start/Pause: ierīci nevar palaist.

Lai aktivizētu/deaktivizētu šo opciju, nospiediet Temp. un Spin vienlaicīgi, līdz iedegas/nodziest piekaramās atslēgas indikators.

Aktivizējiet šo opciju pēc tam, kad esat pieskāries pogai Sākt/Pauze : pogas ir bloķētas (izņemot pogu Ieslēgt/Izslēgt ).


Iebūvējamām AEG veļas mašīnām

Lai deaktivizētu, nospiediet un turiet Plus Steam 3 sekundes, līdz piekaramā atslēga vairs netiek rādīta LED displejā

Lai aktivizētu, nospiediet un turiet Plus Steam 3 sekundes, līdz LED displejā parādās piekaramā atslēga


PADOMI/PADOMI

Ja rodas problēmas ar bērnu slēdzenes noņemšanu, atvienojiet ierīci no barošanas avota uz 5–10 minūtēm, pirms mēģināt vēlreiz.

Ierīcēm ar programmas pogu jūs parasti varat noņemt bērnu slēdzeni, tiklīdz ierīce ir ieslēgta.

Ierīcēm ar programmu pārslēgu, iespējams, tā būs jāatbloķē pēdējā lietotajā programmā vai jācikliski cauri katrai programmai, mēģinot noņemt bērnu slēdzeni.

Parasti bērnu bloķēšanas poga(-as) tiek iezīmēta(-as) vadības panelī. Ja to nav, lūdzu, skatiet savu lietotāja rokasgrāmatu.

Ja problēmas joprojām pastāv, ieteicams sazināties ar mūsu klientu kontaktu centru, tālrunis 66778818.


Ja informācija jums bija noderīga, lūdzu, atzīmējiet mums tālāk norādīto informāciju. Ja šī informācija neatrisināja jūsu jautājumu, lūdzu, atstājiet īkšķi uz leju un komentējiet, kā, jūsuprāt, kāds no mūsu komandas varētu uzlabot rakstu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu komanda nepārtraukti pārskata un rediģē rakstus, tāpēc konstruktīvas atsauksmes ir ļoti noderīgas.

Piesakiet remonta pakalpojumus
Piesakiet remonta pakalpojumus

Izvēlies AEG remonta servisa speciālistus un saņem fiksētu cenu par ierīces remontu. Mēs noteiksim remonta apjomu un nepieciešamās rezerves daļas un piedāvāsim jums fiksētu cenu par labojumiem.