Kā pievienot veļas mazgājamo mašīnu, veļas žāvētāju vai veļas žāvētāju lietotnei My AEG Care

Pēdējoreiz atjaunots 15.02.2023 07:20


Tālāk ir norādītas vienkāršas darbības, kas nepieciešamas, lai pievienotu veļas mazgājamo mašīnu, veļas žāvētāju vai veļas žāvētāju mūsu lietotnei My AEG Care. Lietotne sniegs jums gudru atbalstu, veļas mazgāšanas padomus un ieteikumus, kā arī uzlabos jūsu veļas mazgāšanas pieredzi.

Kas jums būs nepieciešams

1. Bezvadu tīkls ar interneta pieslēgumu

2. Mobilā ierīce, kas pievienota jūsu bezvadu tīklam

Lūdzu, ņemiet vērā: tiek atbalstīti tikai 2,4 GHz tīkli. Ja jums ir vairāk nekā viens mājas tīkls, jūsu cepeškrāsns un mobilā ierīce būs jāsavieno ar vienu un to pašu (2,4 GHz).

Kā izveidot savienojumu

Jūsu izstrādājumam var būt QR kods uz ierīces durvju malas. Ja tur atrodat QR kodu, veiciet pirmajā sadaļā norādītās darbības. Ja nē, ritiniet tālāk uz leju un izpildiet darbības, lai izveidotu savienojumu manuāli.

1. iespēja: pievienojiet ierīci, izmantojot QR kodu

1. Skenējiet QR kodu, lai lejupielādētu mūsu lietotni My AEG Care
Ar mobilās ierīces kameru skenējiet QR kodu uz ierīces durvju malas. Jūs tiksit novirzīts uz lietotni My AEG Care lietotņu veikalā. Lai instalētu lietotni, izpildiet mobilajā ierīcē sniegtos norādījumus. Kad tas ir izdarīts, izveidojiet kontu vai piesakieties, izmantojot tos pašus datus, ko izmantojāt, lai izveidotu kontu vietnē aeg.co.uk.

2. Ieslēdziet ierīci un tās Wi-Fi
Pārliecinieties, vai ierīce ir ieslēgta un tālvadības palaišana ir iespējota. Ja nepieciešams, skatiet savu lietotāja rokasgrāmatu, lai iespējotu attālo palaišanu.

3. Vēlreiz skenējiet QR kodu, izmantojot lietotnes skeneri
Lietotnē atlasiet ierīces veidu un pārliecinieties, vai ir iespējotas nepieciešamās atļaujas. Pēc tam vēlreiz skenējiet QR kodu, šoreiz izmantojot lietotni My AEG Care, un pievienojiet ierīci savam tīklam lietotnē. Lai pabeigtu procesu, lietotnē piešķiriet produktam nosaukumu.

Šeit ir video kopsavilkums par darbībām, kas jāveic, lai savienotu ierīci ar lietotni. Videoklipā redzamais modelis var atšķirties no jūsu modeļa, taču darbības ir vienādas.


2. iespēja: pievienojiet ierīci manuāli

1. Lejupielādējiet mūsu lietotni un piesakieties
Instalējiet lietotni My AEG Care, izveidojiet kontu vai piesakieties, izmantojot tos pašus datus, ko izmantojāt, lai izveidotu kontu vietnē aeg.lv


2. Ieslēdziet ierīci un tās Wi-Fi
Ieslēdziet ierīci un aktivizējiet Bluetooth un/vai Wi-Fi. Tāpat pārbaudiet, vai tālrunī ir aktivizēts Bluetooth un vai ir izveidots savienojums ar mājas Wi-Fi.

3. Savienojiet tālruni ar ierīces Wi-Fi
Lietotnē My AEG Care atlasiet ierīces veidu un pievienojiet to savam mājas tīklam. Savienojiet tālruni ar ierīci, izmantojot Bluetooth vai Wi-Fi.

4. Pievienojiet ierīci mājas Wi-Fi tīklam
Lietotnē jums tiks piedāvāts savienot ierīci ar mājas Wi-Fi akreditācijas datiem.

  • Atrodiet savu mājas Wi-Fi un ievadiet savu paroli
  • Pagaidiet savienojumu. Tas var ilgt līdz vienai minūtei
  • Piešķiriet savai ierīcei nosaukumu lietotnē

Šeit ir video kopsavilkums ar norādījumiem par ierīces pievienošanu lietotnei. Videoklipā redzamais modelis var atšķirties no jūsu modeļa, taču darbības ir vienādas.

iOS ierīcēm skatiet 1. videoklipu:


Android ierīcēm skatiet 2. videoklipu:

Lai iegūtu papildinformāciju par konkrēto ierīces modeli, skatiet lietotāja rokasgrāmatu. Šeit varat atrast savu lietotāja rokasgrāmatu.