Kā mazgāt vilnu

Pēdējoreiz atjaunots 28.07.2020 08:01

Paredzēta kalpot gadiem ilgi - vilna ir lielisks ieguldījums, ja par to pareizi rūpējas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir luksusa mētelis vai ikdienišķs džemperis, šī ieteikuma ievērošana palīdzēs tam saglabāties.


1. Vilnas mazgāšana veļas mašīnā

Ja jūsu veļas mašīnā nav vilnas programma, mēs iesakām izmantot aukstās mazgāšanas programmu vilnai, kas mazgājama tikai ar rokām. Un vienmēr, mazgājot vilnu, izgrieziet to uz āru.


2. Rūpīgi izvēlieties savu vilnas mazgāšanas līdzekli

Neizmantojiet koncentrētus mazgāšanas līdzekļus, “bio” mazgāšanas līdzekļus, kas satur fermentus, vai citus mazgāšanas līdzekļus, kas satur balinātājus. Jāizmanto īpašs vilnas mazgāšanas līdzeklis.


3. Kā pareizi uzglabāt vilnas apģērbu

Glabājiet savus džemperus gludus un salocītus, lai pasargātu tos no izstiepšanās. Ja jums ir jāpakar audums, izmantojiet speciāli izstrādātus trikotāžas pakaramos, lai tie audumu maksimāli balstītu.


Žāvējiet vilnu

Tagad varat vilnu žāvēt, lai saglabātu to pārsteidzoši labā stāvoklī. AbsoluteCare žāvētāji piedāvā unikālu vilnas programmu. Īpašais tvertnes ātrums ļauj jūsu vilnai būt gludai. Tas nodrošina tik labus rezultātus kā vilnas žāvēšana izklātā stāvoklī. Tādējādi tiek novērsta krunkošanās un vilna tiek aizsargāta no ielocījuma pēdām.