Kā mazgāt segas un dūnu jakas

Pēdējoreiz atjaunots 28.07.2020 08:19

Ja jūs parūpēsieties par savu dūnu jaku, tā parūpēsies par jums. Pievienojot žāvētāja bumbiņas mūsu PerfectCare žāvētāja tvertnē, tiek novērsta spalvu sablīvēšanās jūsu jakas stūros. Tādējādi jaka vienmēr nodrošinās siltumu un komfortu.


1. Izmantojiet zemu temperatūru dūnu mazgāšanai

Noteikti mazgājiet remdenā temperatūrā, izmantojiet saudzīgu ciklu un iestatiet mašīnu uz vienu papildu skalošanas ciklu, lai likvidētu mazgāšanas līdzekļa pēdas.


2. Spilvenu, segas un jaku mazgāšana veļas mašīnā

Labākai žāvēšanai izmantojiet vilnas programmu. Ja jūsu veļas mašīnai ir vilnas programma - izvēlieties garu ciklu vidējā temperatūrā un izmantojiet žāvēšanas bumbiņas, lai pārliecinātos, ka audums ir viegls, gaisīgs un lieliski smaržo. Neizņemiet to, līdz tas nav pilnībā sauss.

3. Aizsargājiet dūnu jaku

Mazgājiet atsevišķi no citiem apģērbiem ar tukšām kabatām, aizvērtiem klipšiem un rāvējslēdzējiem, lai izvairītos no bojājumiem.


3DScan tehnoloģija. Precīza žāvēšana.

Piedzīvojiet pārsteidzošu žāvēšanas darbību ar unikālo AEG 3DScan tehnoloģiju. Tehnoloģija mitrumu dziļi apģērba iekšpusē nosaka, izmantojot sensorus, kas drēbēs uztver mitrumu līdz pat 5 centimetr dziļumam. Ja tradicionālie žāvētāji norāda, ka jaka ir sausa, 3DScan turpina darboties, līdz pat biezi apģērbi ir pilnībā nožuvuši - nav nepieciešama papildu gaisa žāvēšana. Tas liek apģērbam saglabāt savu izskatu un nodrošina par 30% augstāku siltumizolāciju salīdzinājumā ar gaisa žāvēšanu.