Kā mazgāt kreklus - trīs padomi

Pēdējoreiz atjaunots 28.07.2020 07:43

Paaudžu paaudzēs tendences ir mainījušās, bet baltie krekli allaž ir bijuši modē. Tagad tas ir svaigs, balts un izskatās nevainojami bez ķīmiskā tīrītāja palīdzības.


1. Pārbaudiet etiķeti

Pirms mazgāšanas atpogājiet kreklu, ieskaitot aproces un apkakli. Un noteikti pārbaudiet etiķetes ieteikumus piemērotākajai temperatūrai un kopšanai.


2. Saprātīgi izvēlieties mazgāšanas līdzekli

Lai jūsu krekls izskatītos jauns, izmantojiet veļas mazgāšanas līdzekli, kas satur balinātāju, lai balts būtu tiešām balts.


3. Atstājiet pietiekami daudz vietas

Atstājiet rokas platuma distanci starp drēbēm un tvertnes griestiem, lai visas drēbes pasargātu no mazgāšanas līdzekļa pārpalikumiem, kas rodas no veļas mašīnas pārslodzes.


Padariet savus kreklus kā jaunus

Jūsu iecienītākie krekli piedzīvo daudz. Ikdienas kņada mazinās svaiguma sajūtu, ko jūs tā mīlat. Lai to atgūtu tikai 30 minūtēs, mūsu veļas mazgājamās mašīnas ar Prosteam funkciju atslābina auduma šķiedras un likvidē nevēlamus aromātus, lai atgūtu nenovērtējamo mīkstas, tīras kokvilnas sajūtu. Turklāt, ja jūsu mašīnai ir PlusSteam opcija - tā mazgāšanas ciklu noslēdz ar tvaiku, samazinot krokošanos par trešdaļu, kā rezultātā veļa tiek gludināta mazāk.