Kā mazgāt džinsus

Pēdējoreiz atjaunots 28.07.2020 08:26

Lielisks džinsu pāris ir vairāk nekā būtisks garderobes priekšmets. Ja jūs rūpēsieties par tiem un tos pareizi kopsiet, jūsu džinsi ar vecumu kļūs labāki.


1. Kā mazgāt džinsus bez izbalēšanas

Noteikti atdaliet džinsus no baltas vai citas spilgtas krāsas drēbēm, jo tās var izdalīt krāsu. Ja iespējams, veļas mašīnās izmantojiet mūsu džinsu programmu, kas ir lieliski piemērota visu veidu džinsiem.


2. Jaunu džinsu mazgāšana - pārbaudiet kopšanas etiķeti

Daži ražotāji iesaka pirmo mazgāšanu veikt ar rokām: izgrieziet džinsus uz āru, ielejiet ūdenī nelielu daudzumu šķidrā mazgāšanas līdzekļa un ļaujiet tiem mirkt vismaz 45 minūtes, laiku pa laikam tos viegli sakratot. Pēc tam rūpīgi noskalot ar aukstu ūdeni un pakārt tos, lai nožūst.


3. Džinsu mazgāšanas līdzeklis

Noteikti mazgājiet džinsus ar atbilstošu mazgāšanas līdzekli. Jūs atradīsiet daudz mazgāšanas līdzekļu, kas ir īpaši izstrādāti krāsu apģērbiem. Šķidrie mazgāšanas līdzekļi vai veļas kapsulas vislabāk pimēroti džinsiem, jo tie ir daudz saudzīgāki pret krāsu.Tīriet un uzturiet apģērbu

Mūsu ÖKOMix sistēma uztur jūsu apģērbu līmenī. Atšķirībā no citām veļas mašīnām, kas sajauc mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju tvertnē, mūsu ekskluzīvā sistēma tos sajauc jau iepriekš, pirms ūdens nonāk līdz drēbēm, lai iegūtu mīkstāku un pilnīgāku tīrību.