Kā mazgāt drēbes, lai saglabātu krāsas

Pēdējoreiz atjaunots 28.07.2020 08:29

Krāsains apģērbs var izbalēt un ātrāk zaudēt dzīvīgumu, nekā tumšs vai balts apģērbs. Bet, ja mazgāsiet to uzmanīgi un saudzīgi, jūs ilgāk saglabāsiet krāsaino apģērbu.


1. Vai jūs varat mazgāt kopā krāsainus un baltus apģērbus?

Mēs iesakām apģērbu šķirot pēc krāsas - spilgtas drēbes, piemēram, purpursarkanas, sarkanas un oranžas krāsas, var mazgāt kopā, tāpat kā koši zilu un zaļu. Baltas drēbes mazgājiet atsevišķi.


. Rūpējieties par traipiem

Dažiem traipiem nepieciešama neliela papildu apstrāde un uzmanība: iepriekš pārbaudiet apģērbu un uz traipa laukuma uzklājiet nelielu daudzumu šķidra mazgāšanas līdzekļa, pēc tam viegli apstrādājiet to ūdenī. Izvairieties no ļoti augstu temperatūru programmām, jo tās var neatgriezeniski nostprināt traipus.


3. Ja rodas šaubas - mazgājiet izgrieztas uz āru

Vienmēr izgrieziet apģērbu uz āru, lai samazinātu šķiedru berzēšanos un pārliecinieties vai starp veļu un tvertnes augšdaļu ir atstāta sprauga, kas ir vismaz jūsu plaukstas platumā. Izvēlieties zemu temperatūru (maksimāli 30 grādi); saudzīgu vai vidēju mazgāšanas ciklu.Kā mazgāt drēbes bez krāsas izbalēšanas?

Mūsu SoftWater sistēma attīra ūdeni, tāpēc mazgāšanas līdzekļi darbojas ar visaugstāko iedarbību, pat zemā temperatūrā. Saudzīga, bet rūpīga tīrīšana saglabā jūsu apģērba krāsas tikpat spilgtas kā dienā, kad tos iegādājāties. Tas viss ir saistīts ar ūdeni. Unikālā filtrēšanas sistēma noņem kaitīgos minerālus un piemaisījumus, lai mazgāšana būtu saudzīga, bet rūpīga. Krāsas neizbalē izmantojot SoftWater sistēmu katrā mazgāšanas reizē.